УкраїнаХристиянські новини

МОЗ сприятиме впровадженню капеланства у сфері охорони здоров’я

25 січня 2021 року відбулась зустріч Заступника Міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак та представників Громадської ради при МОЗ з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Обговорювалася тема щодо впровадження капеланства у сфері охорони здоров’я. Повідомляє Інститут релігійної свободи.

На зустрічі учасники окреслили дорожню карту подальших спільних кроків релігійних організацій та міністерства на шляху до повноцінного впровадження капеланства у сфері охорони здоров’я.

Присутні звернули увагу на закордонний та вітчизняний досвід служіння священників-капеланів у лікарнях та інших медичних закладах.

Також учасники зустрічі обмінялися думками щодо активізації діяльності та більшої взаємодії Громадської ради та МОЗ, нормативно-правового забезпечення впровадження капеланства у медичній сфері, підготовки капеланських кадрів для потреб охорони здоров’я України, ролі релігійних організацій у розв’язанні проблеми подолання пандемії COVID-19.

Читайте також:

Доктор фармацевтичних наук, голова Громадської ради при МОЗ з питань співпраці з ВРЦіРО, підкреслив, що Україна має побудувати власну модель капеланства, яка б відповідала національним особливостям функціонування системи охорони здоров’я.

«Ми вдячні, що під час сьогоднішньої зустрічі керівництво МОЗ проявило щире розуміння і підтримку, конструктивність та високопрофесійний підхід до цієї справи», – зазначив він.

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button