Новини суспільстваХристиянські новини

Відзначити 25-річчя та провести телемарафон з нагоди Дня захисту дітей: Рада церков обговорила актуальні питання

24 червня 2021 року Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) відзначатиме свій 25-річний ювілей. А 5 червня – проведе телемарафон з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Також Рада планує вшанувати жертв нацизму та комунізму. Повідомляє irs.in.ua.

Рішення щодо святкування ювілею ВРЦіРО прийняло на засіданні 22 березня в Києві.

Під час зустрічі присутні позитивно оцінили проведену за минулий рік роботу та запропонували низку ініціатив, спрямованих на більш ефективний розвиток взаємодії Ради Церков з МОН.

Відзначити 25-річчя та провести телемарафон з нагоди Дня захисту дітей: Рада церков обговорила актуальні питання

Також на засіданні Секретаріат ВРЦіРО:

  • запланував 5 червня 2021 року провести телемарафон з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Вони обрали телевізійний формат через пандемію COVID-19.
  • Ознайомився зі звітом про діяльність Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, який представив її голова Володимир Марущенко.
  • Підготував позицію ВРЦіРО щодо належного вшанування жертв нацизму та комунізму у меморіальному комплексі «Бабин Яр» у Києві.
  • Ознайомився з Резолюцією міжконфесійного онлайн-круглого столу «Впровадження професійного капеланства у сфері охорони здоров’я України» та результатами інших міжконфесійних заходів, організованих за підтримки ВРЦіРО, зокрема Круглий стіл щодо теми виправлення судових помилок в Україні та шляхів розв’язання цієї проблеми.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button