війна

Поранено двох польських волонтерів-християн під час атаки окупантів на сході України

Представник польської ініціативи допомоги під назвою Nehemiasz повідомив, що під час атаки російських окупантів на сході України у четвер, 16 березня, було поранено двох польських волонтерів-християн. Один із них у важкому стані.

Джерело: nv.ua

Відомо, що загалом поранення отримали шестеро людей.

«Вони обоє живуть у Познані. Один із них у стабільному, але важкому стані. Другий — у легшому стані. Ми підтримуємо контакт як із їхніми родинами, так і з посольством Польщі в Києві», — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, постраждалих негайно вивезли із зони обстрілу, їх супроводжував польський фельдшер. Волонтери, які беруть участь у цій ініціативі, возять допомогу в Україну з травня минулого року, і це була їхня 22-га поїздка.

Представник Nehemiasz також зазначив, що двоє постраждалих не були новачками в цих поїздках, і один з них бере активну участь з 2014 року та має значний досвід.

Читайте також:

Інформацію про постраждалих підтвердив і посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький. Також 11 січня повідомлялося про поранення двох польських волонтерів у районі Бахмута, яких згодом госпіталізували до люблінської лікарні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button