Медіа новиниХристиянські новини

5 мільйонів газет «Христос є відповідь»: Бог змінює життя людей

Протягом вже чотирьох з половиною років рівненська церква «Христос є відповідь» видає газету з однойменною назвою. Тираж – 100 тисяч примірників, періодичність виходу – раз на два місяці.

Для святкових випусків тираж збільшується до 120 тисяч примірників. Газету читають не тільки віруючі з українських церков, а й російськомовні християни в Іспанії, Італії, США.

Служителі церкви «Христос є відповідь» вважають, що потрібно використовувати будь-який час і усілякі можливості для проповіді Євангелія. Друковані ЗМІ – один зі способів поширення Божого Слова, особливо актуальний в умовах карантину, коли живе спілкування людей обмежене, вводяться заборони на проведення масових зібрань та інших заходів. Газета допомагає розповідати людям про суть Євангелія, що рятує від загибелі, про воскресіння Ісуса Христа, Його любов до людей і про дар спасіння, який отримують люди через віру в Нього.

Служителі церкви використовують різні способи поширення газети «Христос є відповідь»:

  • роздають газети з наметів, встановлених на вулицях міста;

  • розсилають поштою людям, які знаходяться в ув’язненні;

  • приносять у сім’ї, що потребують матеріальної підтримки, у складі продуктових наборів;

  • опускають у поштові скриньки;

  • роздають хворим під час відвідування їх у лікарнях.

З моменту заснування церкви «Христос є відповідь» у Рівному було розповсюджено близько 800 тисяч газет, всього було випущено понад п’ять мільйонів примірників. Разом з газетами читачі отримують й іншу літературу: християнські календарі, буклети, брошури.

Мета християнських ЗМІ – дати зрозуміти людям, що від стану їхнього серця перед Богом залежать мир і добробут не тільки в сім’ях, але і в країні, в світі. Також читачі газети «Христос є відповідь» дізнаються, що Господь не бажає, щоб хто-небудь загинув. Він чекає, що всі прийдуть до покаяння і знайдуть порятунок у вічності.

Читайте також:

Служителі церкви свідчать, що Бог торкнувся вже багатьох людей через газети. До церкви надходить багато телефонних дзвінків від тих, хто потребує консультації пастора, хоче прийти на богослужіння, розібратися в Слові Божому. Були випадки, коли люди, які хотіли вчинити самогубство, після прочитання газети «Христос є відповідь» і розмови з консультантами церкви каялися і приходили до Бога. Багато читачів, дізнавшись з християнської літератури про жертву Ісуса Христа, захотіли залишити свій гріховний спосіб життя: вони звернулися за допомогою до служителів і були спрямовані в реабілітаційні центри.

Церква «Христос є відповідь» співпрацює з більш ніж сотнею церков України. Безліч місіонерів і євангелистів допомагають поширювати газету «Христос є відповідь» у кожному куточку України, інших країнах світу, сповіщаючи Добру Новину. Слава Богу за таку можливість!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

3 Коментарів

  1. Слава Богу, чи можете вислати газети ”Христос є відповідь.” щоб роздавати людям на вулицях міста та в церкві.

  2. Ми розмістили новину про цю газету, проте у нас її немає. Шукайте в мережах. Можемо вислати вам нашу газету, виходить раз в місяць, має ту саму мету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button