війна

Обов’язкова евакуація українців з окупованих територій – Верещук

На початку серпня була оголошена обов’язкова евакуація з Донецької області. Зараз Україна готується ввести такий же захід для деяких районів Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.

Джерело: zn.ua

Про це в ефірі телемарафону повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«Харківщина, Запоріжжя, Миколаївщина (у черзі на евакуацію – ред.)… Я не кажу про весь регіон, але частини потребуватимуть обов’язкової евакуації, і ми до неї також готуємося», – зазначила міністерка.

Верещук наголосила, що у разі обов’язкової евакуації держава повністю забезпечить транспорт, проживання, харчування та медичне обслуговування українців, які вирішать залишити свої домівки.

«Тобто, усе, що потрібно людям, щоб пережити зиму, у них буде, і буде безплатно», – запевняє вона.

За словами міністерки, переселенці також отримають матеріальну підтримку: відразу після прибуття і надалі щомісяця.

«Є матеріальна підтримка. Якщо це обов’язкова евакуація −  2200 грн на кожну особу відразу по прибутті потяга чи транспортного засобу, який використовується під час евакуації. А також 2 тисячі грн на кожну дорослу особу, 3 тисячі грн на кожну дитину або людину з інвалідністю», – пояснила Верещук.

Читайте також:

Оприлюднено докази переслідувань віруючих на Сході України і Криму

Як повідомлялося раніше, 2 серпня українська влада розпочала обов’язкову евакуацію з Донецької області. За словами Верещук, евакуація є обов’язковою, але від неї можна відмовитися, заповнивши відповідний документ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button