Релігія

Російську окупанти використовують церкви для обладнання вогневих позицій

У тимчасово окупованих територіях російські війська використовують цивільну інфраструктуру, зокрема і релігійні об’єкти (наприклад, церкви) для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки. Однак поки війська РФ не мали значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування. Стан, положення та характер дій українських сил оборони без суттєвих змін. Повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України (ЗСУ).

Джерело: risu.ua з посиланням на pravda.com.ua

Зазначається, що у церквах війська РФ розміщують озброєння і вогневі позиції.

Проте російські окупанти основні зусилля зосереджують на закріпленні та утриманні на раніше зайнятих рубежах, а значних успіхів у наступальній операції не мають.

До того ж на низькому рівні залишається морально-психологічний стан противника. Це призводить до відмов військовослужбовців ЗС РФ виконувати накази командування.

Що стосується українських сил оборони, то стан, положення та характер дій без суттєвих змін. ЗСУ завдали нищівні удари по тиловій інфраструктурі (польових базах і складах) з метою порушення системи логістичного забезпечення російських загарбників на тимчасово окупованих територіях України.

Повідомляється, що угрупування Повітряних Сил ЗСУ за попередню добу вразили 4 літаки, 3 вертольоти та безпілотні літальні апарати.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!