Новини суспільства

У місії «Христос є відповідь» відкрито Фонд допомоги постраждалим від війни

На початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну місія «Христос є відповідь» відкрила Фонд допомоги постраждалим від війни − CITA WAR RELIEF FUND.

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь».

На зібрані кошти місіонери CITA закуповують і розвозять продукти харчування, ліки та інші предмети першої необхідності переселенцям і людям, які живуть у зонах бойових дій, − літнім, самотнім, вдовам, малозабезпеченим сім’ям.

Організатори відзначають, що на кожні 10$ або близько 360 гривень можна купити один продуктовий пакет: крупи в асортименті, 1 кг цукру, 2 кг борошна, 1 пляшка олії, тушкованка.

На цю ж суму можна обслужити у благодійній клініці з консультацією офтальмолога та окулярами в подарунок 5 осіб. Такі клініки проходять щотижня у західній частині України для переселенців та місцевих мешканців.

Мета Фонду − 100 тис.$, щоб допомогти якомога більшій кількості постраждалих від війни в Україні. На сьогодні зібрано майже 36 тис. $.

Команда місіонерів «Христос є відповідь» служить у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Київській, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській, Закарпатській областях.

Благодійність – один із напрямків служіння Місії, яка розпочала свою діяльність на початку війни на Сході України у 2014 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!