Новини культуриХристиянські новини

Нова книга Френсіса Чена – «Послання християнам» вже доступна для придбання

У своїй найвідвертішій книзі «Послання християнам» Френсіс Чен закликає читачів стати тією спільнотою люблячих людей, якими їх задумав Бог. У захопливій подорожі сторінками цієї книги автор нагадує: кожен із вас є частиною чогось неосяжно більшого. Чогось священного та величного. Частиною Божої сім’ї.

Ця книга нагадає вам про могутню силу християнської віри, про величну та святу Божу Церкву. Вона заохотить вас знову стати спільнотою люблячих та посвячених людей. Думки автора змусять переосмислити, чи дійсно ви живете небесним, а не земним? Френсіс ставить незручні питання і спонукає замислитися: чи побачить Ісус, коли повернеться, поміж нас людей, які піклуються про Тіло Христове й одне одного більше, ніж про власне життя?

«Я боровся з собою, коли писав цю книгу, бо знав: якщо вона опиниться не в тих руках, то зашкодить церкві, а не допоможе їй, – зізнається Френсіс Чен. – Сьогодні складно говорити про проблеми в церкві, бо є люди, які тільки й чекають можливості її покритикувати. Замість того, щоб використати цю книгу для власної перевірки, вони будуть застосовувати її як зброю проти інших».

Щоб зрозуміти, чому ж він все-таки відважився на таку розмову, достатньо знати про автора хоча б кілька фактів:

1.  Френсіс був старшим пастором великої американської громади, але з часом побачив, що його підхід до служіння дає збій: надто багато християн перетворилися на звичайних «клієнтів». Вони приходили у неділю, щоб отримати порцію мотивації, задовольнити свої потреби, а потім знову повернутися до буденної метушні, яка аж ніяк не нагадувала щоденне життя першоапостольскої церкви.

2. В пошуках і роздумах Чен передав лідерство своїм помічникам, а сам разом із сім’єю поїхав у місіонерство до Індії, Таїланду та Китаю. Зрештою, саме те, чого він навчився в цих країнах, де переслідують християн, і лягло в основу «Послання».

Якщо коротко, то суть цієї книги − це заклик до:

  • безкомпромісної проповіді, навіть якщо це комусь не сподобається;
  • повернення до фундаментальних основ, які Бог заклав ще 2000 років тому;
  • жертовного служіння і радикальної посвяти;
  • особливого акценту на служінні домашніх груп, де кожний зможе проявити своє покликання у спільності з іншими.

3. Зараз Френсіс повернувся до США і почав нову церкву, де намагається втілити саме ці принципи. Вийде чи ні − покаже час. А поки лишається тільки побажати йому успіху.

Що ж до наших реалій, то ми живемо в дещо іншому контексті: якщо американці надмірно захопилися маркетингом заради приваблення людей, то більшість українських церков перебувають у протилежній крайності і взагалі не переймаються євангелізмом.

Читайте також:

А от що точно буде актуальним кожному − так це глибокі питання для аналізу свого духовного стану, адже «споживачів» вистачає на церковних лавах по обидва боки океану.

Замовити книгу можна у Кана християнське видавництво.

Схожі статті

Джерело: facebook.com/nick.savchuk

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button