УкраїнаХристиянські новини

Лікарі вважають, що запровадження жорсткого карантину в Україні неминуче

Володимир Курпіта, лікар-інфекціонист та викладач у Школі охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянської академії», в інтерв’ю заявив, що через 2–3 тижні в Україні можуть запровадити жорсткий карантин через пандемію COVID-19.
Повідомляє nv.ua з посиланням на РБК-Україна.
Лікар сказав, що теперішній сценарій такий – епідемічна ситуація погіршується, тому вкрай важливо запроваджувати жорсткий карантин.
Доцент Шупик Федір Лапій, також вважає, що введення Українською владою жорсткого карантину неминуче. Федір працює на кафедрі, яка спеціалізується на дитячих інфекційних хворобах та дитячій імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика, тому він розуміє важливість запровадження жорсткого карантину в цей непростий час.
Нагадаємо, що Верховна Рада запропонувала Кабміну розглянути обмежувальні заходи, які були затверджені під назвою «карантин вихідного дня». Документ для розгляду (Постанова №4381) був зареєстрований 16 листопада на засіданні Парламенту.
А ще нагадаємо, що лідери протестантських церков 17 листопада 2020 року зустрілися та, зокрема, говорили й про обмеження «карантину вихідного дня». ВСЦ ЄХБ закликав міністра скасувати ці обмеження.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button