СвітХристиянські новини

Державний екс-секретар США Помпео призначений старшим радником у Центрі, який захищатиме релігійну свободу

Майк Помпео, державний екс-секретар США, був призначений старшим радником Центру «За свободу» (Standing for freedom сenter), де його зовнішньополітичний досвід буде використаний для сприяння просуванню релігійної свободи.

Джерело: slovoproslovo.info з посиланням на christianpost.com.

Центр «За свободу» захищає свободу релігії

Помпео підкреслив, що у Центрі «За свободу» він буде продовжувати просувати права на свободу віросповідання, які він пропагував у всьому світі, коли був державним секретарем при адміністрації колишнього Президента США Дональда Трампа, і зберігати цінності, які він дотримувався протягом усього життя.

«Я спостерігав, як цей Центр “За свободу” починає свій розвиток та свою глибоку відданість цілому ряду питань, якими я піклувався протягом значної частини свого життя – здатності кожної людини реалізовувати Богом дані права сповідувати свою віру або якщо вони вирішать не сповідувати свою віру…», – зазначив державний екс-секретар Помпео.

Він переконаний, що Центр працюватиме над розширенням свободи не лише у Сполучених Штатах, а й за кордоном.

«Я збираюся зробити багато хорошої роботи тут, у Центрі Свободи … продовжувати формулювати нашу першу в Америці зовнішню політику та ці ідеї та те, як вони діють тут, вдома…», – сказав Помпео.

За словами виконавчого директора Центру Раяна Гельфенбейна, серед новопризначених співробітників, які приєдналися до Помпео, є: колишній губернатор Арканзасу, колишній директор з питань планування батьківства, християнські підприємці, які відомі тим, що захищають віру у світському суспільстві.

Раян підкреслив, що вони втілюють серцевину того, за що виступає Центр: віру, свободу та і залучення культури до істини, заснованої на Євангелії.

Відомий захисник віри

Помпео був відомим захисником своєю вірою в Ісуса Христа. Його часто критикували як за його релігійні переконання, так і за те, що він викликав занепокоєння щодо зростаючого радикального ісламського екстремізму у всьому світі.

При адміністрації Дональда Трампа екс-секретар відіграв важливу роль у захисті релігійної свободи для людей усіх конфесій, а також у правах атеїстів не дотримуватися жодних релігійних традицій.

Уряд США здійснює напад на релігійну свободу

Помпео вважає, що у Сполучених Штатах здійснюється напад на релігійну свободу, і наголосив, що обов’язок кожного американця захищати ці права.

Він зазначив, що права на свободу віросповідання зазнають нападу. На них нападають міські ради, повітові комісії, виборні посадові особи штату. Кожен громадянин може зробити свою роль у своєму просторі, у своїй маленькій громаді, щоб зробити правильну справу, щоб просувати свободу віросповідання в найближчих для них місцях.

«Кожен з нас може зробити свій внесок у будь-яку сферу життя, – зазначив Помпео. – Починається з того, що ми робимо вдома з сім’єю: пропагуємо це розуміння, навчаємо своїх дітей про те, як важливо переконатися, що кожна людина здатна реалізовувати свою релігійну свободу…»

Читайте також:

За його словами, пастори та церковні діячі повинні поговорити зі своїми громадами про важливість питань релігійної свободи, а викладачам необхідно навчити своїх учнів, що Конституція США вимагає від уряду дозволу на вільне сповідування релігії.

Він пояснив, що відстоювати свободу віросповідання вимагає заходів, які можуть включати написання листів, телефонні дзвінки, відвідування засідань міської ради або підтримку законодавців, які підтримують це.

«Ми повинні розуміти, що в будь-якому місці, де ми бачимо, що уряд порушує наше право сповідувати нашу віру, ми повинні чинити опір», – сказав державний екс-секретар.

Також Помпео застерігав від Закону про рівність (HR 5), який доповнює стать, гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію до Закону про громадянські права 1964 року.

Якби він пройшов у Сенаті й був би підписаний Президентом Джо Байденом, він би захистив категорії сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності в Законі про недискримінацію. Цей захід також позбавляє ключових положень про релігійну свободу та захист совісті, передбачених Законом про відновлення релігійної свободи.

Також Помпео торкнувся цих питань в статті «Американська спадщина релігійної свободи має значення для всього світу» для Центру «За свободу».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button