Християнські новини

Неймовірні факти про Бога або як помирали знаменитості

Група вчених провела дослідження: що говорили перед своєю смертю знамениті безбожники Ніцше і М. Монро, Ленін і Вольтер; про що жартував інженер, який побудував «Титанік» і в чому був упевнений ідол поп-музики Леннон… Результати виявилися цікавими.

Фрідріх Ніцше – зійшов з розуму. Помер, гавкаючи в залізній клітці.

ВОЛЬТЕР – великий насмішник. У нього був жахливий кінець. Всю ніч кричав про помилування. Його медсестра казала: «За всі гроші Європи не бажала би бачити таку смерть, яка була у Вольтера». Так помирають тільки невіруючі!
НАПОЛЕОН – імператор. Його лікар писав: «Імператор помер на самоті, всіма залишений. Його передсмертна боротьба була жахливою…»

ЛЕНІН – помер, зійшовши з розуму. Просив у стола і крісел прощення за свої гріхи… Як це дивно для людини, яка була для мільйонів людей вождем і ідеалом…

ЯГОДА – глава радянської таємної поліції: «Повинен бути Бог. Він карає мене за мої гріхи».

ЗІНОВ’ЄВ – соратник Леніна, розстріляний за наказом Сталіна. «Слухай, Ізраїлю, Господь наш Бог є єдиний Бог», – ось останні слова одного з керівників атеїстичної держави.

Інженер, який побудував «Титанік» – після закінчення будівельних робіт на питання репортерів, наскільки безпечним буде його чудовий корабель, з іронією в голосі відповів: «Тепер навіть Бог не зможе його потопити!» Напевно, кожен знає, що трапилося з непотоплюваним «Титаніком».

Більше про важливість віри в Бога:

Найвідоміша актриса Мерелін Монро – під час презентації її шоу відвідав євангеліст Біллі Грейм. Він сказав, що Дух Божий послав його проповідувати їй. Вислухавши проповідника, вона відповіла: «Мені не потрібен твій Ісус!» Всього тижнем пізніше її знайшли мертвою в її апартаментах

P.S. «Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!» (Гал.6:7)

Володимир Дамаскін.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button