Про відомих

Неймовірна сила в немочі – Фанні Кросбі

В 1820 році шеститижнева дівчинка осліпла через неправильне лікування.

Замість того, щоби ображатися на долю, вона віддала всі сили навчанню під керівництвом своєї бабусі.

Спочатку вивчила напам’ять окремі біблійні вірші, потім розділи. Врешті знала і могла розповісти з пам’яті цілі книги з Біблії. Коли їй було вісім років, написала свій перший вірш, який назвала «О, я – щаслива душа».

Вона продовжувала писати до глибокої старості, і до вісімдесяти шести років написала біля дев’яти тисяч християнських гімнів і пісень. Мала таку ясність розуму і духу, що могла одночасно працювати над п’ятнадцятьма різними творами.

Мільйони людей люблять і співають гімни «Твердо я вірю», «Всевишньому слава!», «Біля Хреста» і тисячі інших. Ім’я цієї жінки – Франсіс Джейн Кросбі, яка відома як Фанні Кросбі.

Більше про християн музикантів:

Її життя і твори служать підбадьоренням для мільйонів людей у світі. Коли Фанні Кросбі розповідала про себе, люди слухали, затамувавши подих. Вона вміла звертати помисли людей на Господа. Можливо, її гімни привели до Христа більше душ, ніж будь-яка інша музика.

Фанні Кросбі була першою жінкою в історії, яка мала честь виступати перед Сенатом США.

Підготував Анатолій Якобчук

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button