СвітХристиянські новини

В Індії найбільші міжконфесійні сутички за десятиліття, арештовано 600 осіб

Поліція в Індії повідомила 28 лютого про затримання сотень людей через кілька днів після того, як в столиці країни Делі спалахнули найбільші міжконфесійні сутички за десятиліття.
За даними поліції, щонайменше 38 людей загинули цього тижня внаслідок сутичок між індуїстами й мусульманами. При цьому на адресу влади Індії лунає міжнародна критика в неспроможності захистити мусульманську меншину.
У поліції Делі повідомили, що збирають докази, переглядають відео і вже затримали понад 600 людей. Там додали, що нових сутичок наразі немає.

Міжконфесійна напруженість зросла в грудні після ухвалення закону про громадянство, який спрощує порядок набуття громадянства Індії для деяких релігійних меншин із сусідніх країн. Закон, однак, не поширюється на мусульман.
Спалахи насильства в останні тижні призвели до сутичок між групами індуїстів і мусульман на вулицях, які не вдавалося зупинити поліції.
Організація ісламських держав засудила насильство проти мусульман і акти вандалізму проти мечетей і майна мусульман.

Джерело: radiosvoboda.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button