Сім'яХристиянські новини

Фейсбук може закрити групу "Захист сім'ї від ідеології ЛГБТ+" через цензуру

Фейсбук попередив, що може закрити групу, яка бореться з ідеологією ЛГБТ. 27 липня, Сергій Іващенко, адміністратор групи у Фейсбуці з назвою «Захист сім’ї від ідеології ЛГБТ+» написав:

“Друзі, вірогідно, що фейсбук скоро закриє групу через цензуру.”

Фейсбук вже попереджав адміністратора, що він написав публікацію проти стандартів спільноти. Проте Сергій не збирається зупинятися та продовжує виступати проти ідеології ЛГБТ.

А ще прихильник сімейних цінностей нагадав учасникам групи важливу істину та спонукав  поширювати цю публікацію:

“Пам’ятайте, що темрява зникає там де світить світло істини. Тож поширюйте його на своїх сторінках, та усіма іншими доступними вам засобами”.

Фейсбук може закрити групу "Захист сім'ї від ідеології ЛГБТ+" через цензуру
Ціль групи “Захист сім’ї від ідеології ЛГБТ+”: поширення обґрунтованої позиції проти ідеології ЛГБТ+, та пропагування нормальних сімейних цінностей.
Для довідки: Сьогодні Facebook – найбільша міжнародна соціальна мережа. На січень 2020 року аудиторія Facebook склала 2,5 мільярда користувача з усіх точок земної кулі.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button