Домашня » Новини » У Києві відбувся Східноєвропейський лідерський форум

У Києві відбувся Східноєвропейський лідерський форум

0
Поширень
Pinterest WhatsApp
З 6-9 листопада 2019 року в Києві відбувся ІХ Східноєвропейський лідерський форум, який щороку збирає сотні учасників з України, Білорусі, Польщі, Литви, Росії, Голландії, Словенії, США, Південної Кореї.

У рамках Форуму відбулися семінари, лекції, ток-шоу та майстер-класи: за всі дні заходу обговорили 120 тем, які стосуються різних аспектів діяльності Церкви. Для цього на Форумі також працювали 12 секцій: «Апологетика», «Церква і громадянське суспільство», «Університет», «Медіа», «Бізнес», «Церковне лідерство», «Мистецтво і культура», «Місіонерство і відкриття церков», «Молодіжне служіння», «Сімейне служіння», «Євангелізація», «Душеопекунство і соціальна робота».

Зокрема, відбулося ток-шоу «Капіталізм і соціалізм. У пошуках біблійної моделі економіки» за участі одного з кращих українських економістів Романа Шеремети. Темі майбутнього національних держав і концепції прав людини були присвячені ще два ток-шоу, в яких взяли участь спікери Лео Франк, Денис Подорожний та д-р Деріл МакКарті. Обговорювали, як реалізувати себе на роботі і в служінні без шкоди для сім’ї та правильне ставлення до криз, в т. ч. криз сімейних.

На відкритті СЄЛФ директор Форуму Ярослав Лукасик звернув увагу учасників на руйнування фундаментів, цитуючи 10 псалом: «Якщо основи зруйновано, що тоді праведний зробить?». У своєму вітальному слові він зазначив, що «це стало очевидним викликом для християн, який ставить перед нами два ключових завдання: зберегти основи і передати біблійне послання наступним поколінням».

Східноєвропейський лідерський форум

У форумі взяв участь редактор “Слово про Слово” Анатолій Якобчук, він долучився до круглого столу на якому говорили про взаємодію різних християнських медіа, а також у ток-шоу: «Виклики цифрової епохи в донесенні Євангелії». Говорили про активність християн в Інтернеті.

Східноєвропейський лідерський форум

Учасники форуму мали можливість ознайомитися з газетою, отримати останній випуск,  а також отримали інформаційну листівку про наше інтернет-видання.

За матеріалами: Всеукраїнський Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

Активізувався тиск щодо ратифікації Стамбульської Конвенції

Наступна Стаття

Бойовики на окупованій Донеччині закрили ще дві євангельські церкви

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *