Баптисти

Чеська церква у місті Всетін опікується 150 біженцями з України

У чеському місті Всетін церква опікується 150 біженцями з України. Чехія, як і більшість європейських країн, не залишилася осторонь України під час російської військової агресії. Особливо активно працюють з біженцями євангельські церкви. Серед них значну роботу з біженцями взяла на себе братська церква «Маяк» у Всетині.

Джерело: baptyst

«Від початку війни й до сьогодні під опікою церкви є понад 150 осіб, з яких 30 – діти», – розповів Олег Горбуляк, відповідальний за служіння українцям у церкві «Маяк».

Місцеві християни активно шукають житло, роботу, школи та дитсадки. За потреби намагаються забезпечити медикаментами, одягом, взуттям, їжею. А також консультувати та супроводжувати під час оформлення візи, поселення, працевлаштування.

Недільні богослужіння відбуваються двічі: вранці чеське служіння із синхронним перекладом українською; по обіді – зустріч україномовної громади.

Українська церква зростає, тут починають розвиватися такі напрямки служіння: три вікові групи дитячого та підліткового служіння, музична підліткова група. Планується проведення літнього денного табору, домашніх груп.

Згодом планується відкриття програми сертифікаційного навчання від Ірпінської біблійної семінарії.

Читайте також:

Команда фонду «Час служити» підготувала детальну програму для євангелізаційного дитячого табору

Велика подяка Богу за цих людей, за їхні відкриті й щирі серця та бажання допомогти тим, хто цього дійсно потребує.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button