Домашня»Новини»Найбагатші люди світу втратили $139 мільярдів на тлі коронавірусу

Найбагатші люди світу втратили $139 мільярдів на тлі коронавірусу

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

24 лютого статки 500 найбагатших людей світу зменшились на $139 млрд. через падіння індексів на фондових біржах на тлі побоювань, що коронавірус вдарить по світовій економіці.

У понеділок індекси S&P 500 і Dow Jones за день знизилися більш ніж на 3%. Це стало найбільшим падінням з 2016 року, повідомляє Bloomberg.

Найбільше втратили засновник Amazon Джефф Безос і глава компанії Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) Бернар Арно – по $4,8 млрд.

Виконавчий директор Zara і засновник компанії Inditex Амансіо Ортега втратив $4 млрд, засновник Facebook Марк Цукерберг – $3,48 млрд, а співзасновник Google Ларрі Пейдж – $2,7 млрд.

Також повідомляється, що обвал ринку особливо сильно вдарив по акціях операторів круїзних ліній: Carnival Corp., Royal Caribbean Cruises Ltd. і Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. Їх акції впали приблизно на 9%.

Нагадаємо, вчора світові фондові ринки впали через коронавірус. Глобальне падіння котирувань викликала новина про нові осередки поширення коронавірусу за межами Китаю – в Італії, Південній Кореї та Японії.

Пасивність інвесторів у тому числі через китайський коронавірус також стала однією з причин низьких результатів останнього розміщення ОВДП.

МВФ вважає, що епідемія коронавірусу Covid-19 може негативно вплинути на зростання глобальної економіки в 2020 році, однак остаточного прогнозу поки що немає.

Біблія про гроші говорить багато (більш як 2000 віршів), причому про віру та молитву говорить лише приблизно по 500 віршів, кожен сьомий вірш Нового Заповіту торкається теми грошей і власності, та майже 15% з того, чому вчив Христос, так чи інакше пов’язано з грошами і власністю. Вказані цифри достатньо неочікувані, але це лише підтверджує актуальність піднятого питання та вказує на те, що всі біблейські книги писались для людей, заради їхнього спасіння в світі де власність і гроші є невід’ємною частиною.

Бог має законне право розподіляти і перерозподіляти гроші, як Йому заманеться.

«Тож належить Господеві, Богу твоєму, небо і небеса небес, земля й усе, що на ній» (Повт З .10: 14)
«Моє срібло й Моє золото, говорить Господь Саваот» (Аг.2: 8)
«… бо належить Мені вся лісна звірина та худоба із тисячі гір, Я знаю все птаство гірське, і звір польовий при Мені! Якби був Я голодний, тобі б не сказав, бо Моя вся вселенна й усе, що на ній!» (Пс.49: 10-13)

Джерело: finclub.net

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

Парламент за збільшення штрафів за продаж алкоголю неповнолітнім

Наступна стаття

Олеся Горгота:"Гендерна ідеологія походить від комуністичного руху"

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *