УкраїнаХристиянські новини

Святкові богослужіння під час карантину, уроки «Християнської етики» та Молитовний сніданок: на Херсонщині члени Духовної Ради обговорили плани на майбутнє

9 квітня у Скадовській міській раді Херсонської області міжконфесійна Духовна Рада громади обговорила особливості проведення святкових богослужінь під час карантинних обмежень та інші плани на майбутнє. Повідомляє Володимир Бут на сторінці у Facebook.

Зокрема, члени Духовної Ради розглянули доцільність та можливість проводити у школах уроки «Християнської етики».

Святкові богослужіння під час карантину, уроки «Християнської етики» та Молитовний сніданок: на Херсонщині члени Духовної Ради обговорили плани на майбутнє

Також за ініціативою міського голови Олександра Яковлєва, у Скадовську Рада запланувала на 15 травня 2021 року перший в місті Молитовний сніданок. Зустріч відбудеться у Міжнародний день сім’ї, тож і тематика заходу буде стосуватися сімейних цінностей.

Читайте також:

Йдеться, що на Молитовних сніданках зустрічаються духовенство, політики, представники громадськості та обговорюють важливі для суспільства питання.

Зустріч міжконфесійної Духовної Ради громади відбулася у дружній атмосфері, з порозумінням у всіх питаннях.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button