Новини суспільстваХристиянські новини

Статеве виховання для дитячих будинків: Асоціація сексологів та сексотерапевтів України шукає інвесторів для оплати навчання

Стартує благодійний проєкт статевого виховання для дитячих будинків, організатором якого є Асоціація сексологів та сексотерапевтів України. Команда шукає охочих пройти навчання та інвесторів для оплати. Про це Асоціація повідомила на сторінці у Facebook.

Джерело: Facebook-сторінки «Асоціація сексологів та сексотерапевтів України» та Святослави Федорец.

Організатори проєкту зазначили, що їх повідомлення про тих дітей, які найбільше потребують захисту – тобто дітей з дитячих будинків.

«Що кожен з нас може для них зробити? Привезти чергову іграшку чи одяг, можливо цукерок, фруктів чи навіть телефон. Це все добре, але, крім того, можна дати ще щось, що можливо, матиме вплив на подальше життя такої дитини», – пише Асоціація.

Вони наголошують на тому, що також можуть дати статеве виховання:

«Ми сексологи, і ми можемо дати якісне статеве виховання. Аби діти з центрів психосоціальної реабілітації, шкіл-інтернатів, дитячих будинків, могли одержати вчасний доступ до такої потрібної інформації. Не у вигляді епізодичних лекцій, не у вигляді програми на папері, не у вигляді одиничної теми, а таку інформацію, яка допоможе впоратись бодай з частиною тих серйозних викликів, які кидатиме доросле життя», – підкреслюють автори проєкту.

За словами команди, спочатку вони хотіли проводити такі заняття самостійно. Але зіткнувшись з масштабом запиту та з рівнем проблем, з якими потім зіштовхуються такі діти, вони вирішили зробити інакше.

«Ми хочемо провести навчання для всіх охочих працівників дитячих будинків, центрів психосоціальної реабілітації та шкіл-інтернатів, за напрямком: “Статеве виховання: основи дитячої сексології”. І тому шукаємо інвесторів, які готові оплатити навчання для працівників таких закладів. Розглянемо всі варіанти та пропозиції», – заявляють вони.

Асоціація дуже хоче, аби допомога дітям приносила не тільки приємні емоції, як іграшки та цукерки, а й була своєрідною інвестицією в майбутнє такої дитини.

Читайте також:

Також вони зазначили, що навчання стартує з вересня.

Місія Асоціації – формування змістовної сексологічної освіти й поширення сексуальної культури в суспільстві. Сприяння підвищенню рівня сексологічної підготовки лікарів, психологів та педагогів.

Детальніша інформація про Асоціацію сексологів та сексотерапевтів України за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button