Новини суспільства

53 % громадян будують плани на майбутнє, а 8 % українців живуть лише сьогоднішнім днем − опитування

Лише кожен другий українець будує плани на майбутнє, інші живуть сьогоднішнім днем. Про це свідчать результати опитування, проведеного платформою robota.ua серед українців, які мають роботу.

Джерело: vsviti

Опитування показало, що 53 % громадян будують плани на майбутнє, а 17 % планують своє життя на кілька років вперед. Тим часом 8 % українців живуть лише сьогоднішнім днем.

Майже 52 % респондентів вважають, що держава створює умови для того, щоб люди планували своє життя та досягали своїх цілей.

За даними опитування, більшість громадян України не задоволені своєю поточною роботою. 34,9 % українців відповіли, що скоріше не задоволені, 19,3 % – зовсім не задоволені. Майже 12 % − повністю задоволені.

Читайте також:

63% відсотки українців вважають що Україна рухається в неправильному напрямку

Як свідчить статистика, станом на 1 серпня 2022 року на одне вільне робоче місце претендували 12 безробітних проти чотирьох осіб станом на відповідну дату 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button