війна

На звільненій Чернігівщині християнські церкви відновлюють служіння

Чернігівська область звільнена українською армією від російських терористів. Християнські церкви вже відновлюють служіння.

Джерело: Telegram ЄХБ

Зазначається, що на Чернігівщині наслідки російської агресії у вигляді зруйнованих будинків та спаленої техніки додають до пейзажів своїх чорних плям. Попри те, що ще не зникла загроза ракетних обстрілів, християни у звільненій області оновлюються силами для подальшого служіння.

Зокрема, 6 квітня обласний пресвітер Володимир Висоцький зміг нарешті виїхати з Чернігова, аби відвідати деякі церкви.

Окрім цього 7 квітня, в день Благовіщення, на церковному подвір’ї Перша чернігівська церква провела святкове служіння. Це відбулося не в приміщенні, тому що церква ще не встигла відремонтувати Молитовний будинок, який був раніше пошкоджений вибухом ворожого снаряду.

На звільненій Чернігівщині християнські церкви відновлюють служіння
Джерело: Telegram ЄХБ
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button