Новини суспільства

Понад 80 % українців хочуть володіти зброєю – опитування в додатку «Дія»

За даними опитування в додатку «Дія», понад 80 % українців хотіли б володіти вогнепальною зброєю. Однак близько 19 % громадян України − проти.

Джерело: zn.ua

Зазначається, що станом на 28 травня понад 62 % українців підтримують обіг зброї для особистого захисту. Тобто вільно носити зброю з собою громадянам заборонять. При цьому зберігати можна буде тільки вдома, а використовувати – в тирах і на стрільбищах.

Окрім того, понад 18 % громадян підтримують обіг зброї для спеціальних потреб. Цей варіант передбачає дозвіл носіння вогнепальної зброї в громадських місцях.

Однак є ті, хто категорично проти того, щоб пістолети були в обігу серед цивільних – таких близько 19 % осіб.

Відомо, що в платформі «Дія» в голосуванні вже взяли участь понад 1 мільйона громадян України. Опитування триває до 1 червня.

Понад 80 % українців хочуть володіти зброєю – опитування в додатку «Дія»
Джерело: zn.ua
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button