Християнські новини

Молодіжний молитовний сніданок вперше відбувся в Україні

Перший в Україні Молодіжний молитовний сніданок відбувся 12 квітня у Києві за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та за підтримки Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України». Захід об’єднав навколо духовних цінностей та спільної молитви за нашу державу понад 100 учасників.
У Молодіжному молитовному сніданку взяли участь керівники молодіжних організацій, молоді політики та науковці, представники молодіжного і студентського самоврядування, активісти молодіжного крила церков і релігійних організацій.
Зі сцени зачитували місця з Божого Слова, звучали молитви за сиріт, за дітей з інвалідністю, за молоді сім’ї, за духовно-моральні цінності серед молодих людей, за Україну. Для учасників заходу виконував музичні композиції християнський гурт «Квант». Також приємним сюрпризом став виступ Сергія Фоменка, соліста гурту «Мандри».
За останнє десятиліття в Україні стало доброю традицією проведення щороку Національних молитовних сніданків. В останні роки ця традиція поширилася серед обласних державних адміністрацій та мерій великих міст України.

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button