Home»Новини»Молодіжний молитовний сніданок вперше відбувся в Україні

Молодіжний молитовний сніданок вперше відбувся в Україні

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Перший в Україні Молодіжний молитовний сніданок відбувся 12 квітня у Києві за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та за підтримки Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України». Захід об’єднав навколо духовних цінностей та спільної молитви за нашу державу понад 100 учасників.

У Молодіжному молитовному сніданку взяли участь керівники молодіжних організацій, молоді політики та науковці, представники молодіжного і студентського самоврядування, активісти молодіжного крила церков і релігійних організацій.

Зі сцени зачитували місця з Божого Слова, звучали молитви за сиріт, за дітей з інвалідністю, за молоді сім’ї, за духовно-моральні цінності серед молодих людей, за Україну. Для учасників заходу виконував музичні композиції християнський гурт «Квант». Також приємним сюрпризом став виступ Сергія Фоменка, соліста гурту «Мандри».

За останнє десятиліття в Україні стало доброю традицією проведення щороку Національних молитовних сніданків. В останні роки ця традиція поширилася серед обласних державних адміністрацій та мерій великих міст України.

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня Стаття

Парламентські комітети відповіли на петицію щодо захисту сім’ї

Наступна Стаття

2/3 українців вважають себе віруючими – соціологічне дослідження

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *