Християнські новини

Парламентські комітети відповіли на петицію щодо захисту сім’ї

Комітети Верховної Ради надали відповіді на петицію на захист сімейних цінностей, яку підтримали понад 25 тисяч громадян.
Результати розгляду петиції «Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захист  сімейних цінностей», ініційованої Віктором Танцюрою, опубліковано 25 квітня на парламентському веб-порталі.
Зокрема, Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму наголосив, що будь-який законопроект, внесений до Верховної Ради, не може суперечити вимогам статті 51 Конституції України, якою визначено, що “шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка”. Водночас Комітет засвідчив свою “принципову позицію щодо необхідності збереження у Конституції України визначення поняття «шлюб» як союзу чоловіка та жінки”.
У свою чергу Комітет з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин поінформував про неможливість виконання пункту Плану заходів із реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, який передбачає розробку законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для одностатевих пар. Таке рішення Міністерства юстиції пов’язане з великою кількістю звернень від обласних, міських, районних громадських і релігійних організацій стосовно неприйнятності та зупинення виконання Плану заходів у частині підпункту 6 пункту 105.
Також Комітет із питань культури і духовності висловив думку про те, що в Україні вже існують усі правові передумови протидії пропаганді гомосексуалізму, пославшись на положення Закону України «Про захист суспільної моралі», які забороняють виробництво та обіг порнографії. Водночас Комітет вважає, що законодавчі ініціативи щодо обмеження вуличних маніфестацій є незаконними, адже “право на мирні зібрання є основою демократії і може бути обмежене тільки судом у порядку, передбаченому чинним законодавством”.
Водночас Комітет з питань свободи слова та інформації, Комітет з питань європейської інтеграції, Комітет з питань науки і освіти обмежилися лише формальною відповіддю без розгляду петиції по суті.

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button