Християнські новини

Всеукраїнський Собор закликає приєднуватися до триденної молитви за майбутнє України

Сьогодні Україна стоїть перед прийняттям надзвичайно важливого рішення – вибором Президента нашої держави.
Щоп’ятниці багато церков та християн України перебувають у пості та молитві за нашу державу. У цю п’ятницю, 29 березня 2019 року, буде особливий день – День спільного посту і молитви за майбутнє України.
Окрім цього, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вийшла з ініціативою, яку підтримав Президент України, аби 30 березня у День тиші оголосити Всенародну молитву за чесні та відповідальні вибори майбутнього Президента. В цей день відбудеться спільна молитва глав церков і релігійних організацій у центрі Києва на Володимирській гірці.

Враховуючи зазначене, Всеукраїнський Cобор закликає всі церкви та небайдужих християн приєднатися до триденної молитви за майбутнє нашої країни та чесні і відповідальні вибори.
29 березня – перебувати у пості та спільній молитві за майбутнє України – як могутньої, незалежної, демократичної та християнської держави.
30 березня – духовно перебувати у молитві з главами церков і релігійних організацій України.
31 березня – просимо всі церкви України на богослужіннях молитися про благословення виборів Президента України, Божу охорону, мудрість для народу, мир і єдність нашої країни.
Нині ми бачимо, що українське суспільство постійно піддається тиску та атакам різних деструктивних та антихристиянських сил, які хочуть зруйнувати основи державності, духовні та моральні засади нашого народу.
Саме тому зараз важливо, аби християни об’єдналися в пості і молитві за те, щоб Господь благословив обрання Президента, який забезпечить надійний захист країни від зовнішньої агресії, внутрішньої дестабілізації та зробив все від нього залежне для розвитку України на фундаменті вічних євангельських цінностей.

Більше про обрання Президента:

«Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові»
(Біблія, 1-е Тимофію,‬ ‬2:1-3) ‬

Голова Духовної Ради Всеукраїнського Собору

Епископ Валерій Антонюк

Координатор Всеукраїнського Собору

Олександр Турчинов

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button