Новини культуриХристиянські новини

В Україні стартував відбірковий конкурс для другого збірного музичного альбому прославлення “Всім серцем”

В Україні стартував відбірковий конкурс для другого збірного україномовного музичного альбому хвали та поклоніння “Всім серцем”. Це означає, що вже в 2021 році вийде новий християнський україномовний музичний альбом!
Мета проекту – зробити крок назустріч новому рівню сучасної української християнської музики та дати християнським музикантам новий поштовх до розвитку.

«В цей нелегкий час кожне серце як ніколи потребує миру, радості та надії! Вірю, що другий збірний альбом «Всім серцем» подарує нам саме ці мелодії. Найсильніший голос прославлення на землі Бога – це єдність його дітей. Запрошую всіх творчих християн об’єднатись задля цієї мети». Роман Кравчук, пастор, директор другого збірного україномовного християнського альбому «Всім серцем»

Нагадаємо, що реліз першого збірного україномовного музичного альбому хвали та поклоніння “Він у всьому” в 2018 році став новою сторінкою та справжнім проривом в українській християнській музиці. Його організаторами виступили Молодіжний відділ ВСЦ ЄХБ та  креативний альянс “Всім Серцем”.

«Другий збірний україномовний альбом хвали та поклоніння “Всім серцем” має стати творчим простором, середовищем де народжуються та розвиваються нові християнські автори та виконавці. Такий простір є необхідним для церкви сьогодення. Адже я переконаний, що саме Церква має бути епіцентром креативності та інновацій, творчою лабораторію, де створюється справжнє мистецтво, яке являє задуми Творця і служить на благо суспільства, торкаючись сердець людей». Алекс Лешко, виконавчий продюсер другого збірного україномовного християнського альбому «Всім серцем», засновник медіа руху Upgrade.

Після успішного запису та презентації альбому «Він у Всьому» в 2018 році, цього року ми знову розшукуємо десять найкращих авторських християнських пісень для того, щоб разом створити новий альбом «Всім Серцем», який вкотре нагадуватиме молоді та церквам про Славу нашого Творця.

До альбому увійдуть 10 пісень, запис яких буде проводитися після відбору медичною комісією конкурсу та додаткового прослуховування кожного з виконавців. Прийом пісень триватиме з 1 вересня до 1 грудня 2020 року.
Запис альбому заплановано на першу половину 2021 року. Презентацію нового альбому заплановано на серпень 2021 року в Києві, у форматі Open-Air Music Fest «Україна Всім серцем».

«Чимало світових зірок починали свій музичний шлях саме з церкви, а християнська музика завжди була сильним інструментом в руках Бога. Запрошую всіх християн музикантів, авторів та виконавців взяти участь у створенні другого збірного українського альбому хвали та поклоніння! Давайте разом творити нове і прекрасне для Його слави!» В’ячеслав Рибіков, співак, композитор, музичний продюсер другого збірного україномовного християнського альбому «Всім серцем»

Більше інформації про проект та умови участі в конкурсі на сайті https://wholeheart.live/
Офіційне промо проекту

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button