Новини суспільства

Молись за кожного солдата поіменно: 14 жовтня стартує Всеукраїнська акція «Молитовний щит»

Восьмий рік триває зовнішня агресія проти нашої країни та понад 230 днів йде повномасштабна війна, яка принесла в наш спільний дім руйнування, страждання, смерть. Нині тисячі українських захисників і захисниць щодня кров’ю окроплюють Українську землю, боронячи її від ворога.

Кожен з нас сьогодні забезпечує надійний тил для нашої армії, займаючись волонтерством, працюючи на перемогу та донатами. Проте нашому війську потрібний також інший вид захисту − молитовний, духовний щит. Як християни, ми не тільки волонтеримо, а й беремо участь у духовній війні та своїми молитвами створюємо невидимий щит навколо наших бійців.

З 14 жовтня, коли відзначається День захисників і захисниць України, стартує Всеукраїнська акція «Молитовний щит» та триватиме аж до завершення війни Перемогою і справедливим миром!

Ідея полягає в тому, щоб всі церкви України організували заступницьку молитву за військові підрозділи в такому форматі: кожна церква бере на себе відповідальність за створення молитовного щита навколо конкретних військових підрозділів, що мають постійне місце дислокації в географічних межах розташування та служіння певних громад. Тобто, кожна церква молиться за конкретний підрозділ, знаходить список солдатів даного підрозділу та молиться за кожного бійця поіменно.

Якщо десятки тисяч громад усіх християнських конфесій долучаться до цієї ініціативи та будуть в єдності підтримувати наше військо − це буде мати велику силу благословення на здобуття миру для нашої землі.

Дана ініціатива має на меті так організувати молитовний щит, щоб жоден підрозділ ЗСУ не залишився без духовного предстояння за нього перед Господом!

Щодо консультацій з формування списків підрозділів та інших питань звертайтеся до Відділу військово-капеланського служіння Всеукраїнського Собору: (097) 213-78-65, (063) 298-27-20.

Нехай Господь захистить від загарбників наших мужніх воїнів та мирних мешканців, які страждають від ворожого насильства. Нехай Бог надихне мудрістю всіх, хто турбується про справедливий мир та докладає сили для його досягнення. Шлях до перемоги над злом важкий, але ми віримо, що з Божою допомогою, єднаючи зусилля у боротьбі за правду, подолаємо його і здобудемо мир!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Отут привітання глави держави з Днем захисників і захисниць України:

    https://www.youtube.com/watch?v=QflEAhiKEpA

    І до якого хочеться додати лише ось що, але надзвичайно важливе, значуще й завше актуальне:
    “Коня готують на день битви, але перемога – від Господа” (Пр.21:31). Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!