Новини суспільстваХристиянські новини

Молитовний Рух «Заступники України» закликає молитися за лікарів

Лікарі України потребують молитви про захист від COVID-19 та про навернення до Бога. Тому Молитовний Рух «Заступники України» ініціює щоденну молитву. Повідомляє molytva.org.u.

Дуже важливо віруючим людям демонструвати приклад спокою та повної довіри на Бога, попри панічні настрої у суспільстві. Християни вірять, що Всемогутній Бог має силу зупинити загибелі тисячі людей через пандемію COVID-19 та захистити свій народ, а також тих, за кого віруючі заступаються у молитві.

Тому Молитовний Рух «Заступники України» закликає молитися про захист медпрацівників та про зцілення хворих.

Згідно зі статистикою, кожен п’ятий медпрацівник в Україні хворіє на COVID-19. Більше ніж 100 лікарів померло внаслідок хвороби.

В України дуже важко лікарям. При цьому в деяких відділеннях країни на одного лікаря припадає 100-106 пацієнтів, хворих на COVID-19.

«Заступники України» підіймають свої молитви до Бога за захист українців та лікарів від коронавірусу.

«Молимось, щоб Господь дарував медикам особливих сил фізичних, душевних та духовних. Нехай надмірні навантаження, через які вони проходять, піклуючись про інших, не зашкодять їм. Молимось за мудрість в кожній ситуації, з якою вони стикаються рятуючи людські життя», – закликає Рух.

Читайте також:

Також Молитовний Рух закликає благати Бога за покаяння народу України, адже через спасіння Бог обіцяв подарувати й зцілення:

«І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край! Тепер очі Мої будуть відкриті, а уші Мої наставлені на слухання молитви цього місця» (2 Хронік 7:14-15).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button