Протестанти

Місія «Перекладачі Біблії України» надала гуманітарну допомогу ромським сім’ям

Команда місії роками регулярно підтримує служіння серед ромського народу. Вони проводять євангелізації, а під час повномасштабної війни надають і гуманітарну допомогу.

Джерело: Перекладачі Біблії України

Наразі найбільше наших громадян ромської національності проживають у Закарпатській області. Їхня кількість ще збільшилася після 24 лютого. Їхні сім’ї часто багатодітні, і мають потребу в різній допомозі.

«Завдяки небайдужим людям ми змогли зібрати 400 пакунків з гігієнічними засобами та розіслати в різні регіони України. Це справді цінна допомога, адже роми мають велику потребу в їжі і в засобах гігієни. Слава Богу, що ми можемо покращити їхнє життя, служити їм, бути благословінням, відповідати на потреби та проповідувати Євангеліє», − ділиться команда місії.

Команда християнської місії змогли зібрати кошти, і скласти 400 пакунків з різними засобами гігієни. Їх було направлено в сім’ї українських ромів.

Читайте також:

Разом з тим команда послужила цим людям і духовно, благовістила їм, та додавала до пакунків календарі та Біблії ромською мовою.

  • Місія «Перекладачі Біблії України» надала гуманітарну допомогу ромським сім’ям
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button