Світ

Місія «Христос є відповідь» проведе другий євангелізаційний крусейд в Ефіопії

З 24 жовтня по 5 листопада директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень і керівник медіавідділу Денис Горбачевський у співпраці з місцевими церквами проведуть другий євангелізаційний крусейд в Ефіопії.

Джерело: Прес-центр Місії «Христос є відповідь»

У програмі поїздки − євангелізаційний захід, на який запрошено близько 60 тисяч осіб, тренінги для місцевих пасторів, де Тарас Володимирович поділиться повчанням із Слова Божого, розповість, як розвивати сімейне служіння і проводити очні клініки. Також запланована зустріч з філією медіавідділу Місії.

«На сьогодні місія “Христос є відповідь” підтримує місіонерську діяльність в Ефіопії в особі десяти місіонерів, співпрацюючи з помісними церквами. Також в поїздці ми розробимо стратегію розвитку філії медіанапрямку Місії і протягом двох місяців допоможемо почати її реалізовувати», − прокоментував Тарас Сень.

Читайте також:

Місія «Христос є відповідь» випустила настільну гру «Questions for communication»
Грай та євангелізуй − мета настільної карткової гри, яку розробила місія «Христос є відповідь». Грати можна в будь-якому місці, з будь-якою компанією, для знайомства, фана і, звичайно, з метою…

 

Нагадаємо, на початку 2021 року директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень вперше відвідав Ефіопію. А вже в квітні цього року Місія провела свій перший крусейд в цій країні, і в липні в Аддіс-Абебі Місія відкрила філію медіавідділу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button