Протестанти

Місіонери CITA проводять євангелізації для постраждалих від війни

У Київській, Рівненській, Харківській та Хмельницькій областях місіонери CITA у співпраці з помісними церквами проводять євангелізації для людей, які постраждали від війни і залишаються жити у своїх містах, а також для вимушених переселенців.

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь».

Місіонери CITA проводять євангелізації для постраждалих від війни

Емігрант із США, євангеліст Дмитро Косак, приїхав до України, щоб підтримати переселенців з різних областей країни, які тимчасово проживають у Рівному, та розповісти їм про Божу любов в Ісусі Христі.

Його шлях розпочався з невеликого містечка у штаті Нью-Йорк, продовжився у польському Кракові, де разом з місіонерами CITA він підготував гуманітарну допомогу для України.

Завершальним етапом благодійної поїздки стала дводенна євангелізація у Рівному для 400 переселенців з роздачею продуктових наборів у церкві «Христос є відповідь».

«Це найбільший привілей для християнина, сповненого Святого Духу, йти до краю землі за дорученням Ісуса Христа, розповідаючи людям про Божу любов. У мене це вже третя подорож цього року, зокрема в Україну. Я радий, що на богослужіння прийшло багато людей і що Бог постукав у серця кількох із них, і вони прийняли Ісуса своїм Господом», − поділився євангеліст Дмитро Косак.

Схожі статті

Місіонери CITA проводять євангелізації для постраждалих від війни

Разом з тим, місіонери «Христос є відповідь» на базі рівненської церкви з однойменною назвою проводять очні клініки для переселенців та місцевих жителів, основною метою яких є проповідь Євангелія. Добру Звістку через такі благодійні клініки почуло кілька сотень переселенців.

«Не всі зараз мають можливість перевірити зір і отримати якісну консультацію лікаря, а також купити собі окуляри. Тому вам велике спасибі!», − поділилася Інна, учасниця благодійної акції.

Для переселенців у Хмельницькій області місіонер CITA зі сходу України, який тимчасово проживає на заході країни, разом із помісною церквою у Кам’янці-Подільському щотижня організовує євангелізації. Одне таке служіння вміщує у середньому 50 осіб. Люди чують Боже Слово, мають можливість спілкуватися та молитися разом, отримують матеріальну допомогу.

Місіонери CITA проводять євангелізації для постраждалих від війни

У Харківській області пастор церкви в Мурафі та місіонер CITA щотижня проводить євангелізації для переселенців із Харкова. На одній із вуличних євангелізацій зібралося 200 людей.

Місіонери «Христос є відповідь» Київського регіону регулярно відвідують Ірпінь, Бучу та села Київської області. Разом із постраждалими моляться за них, втішають, допомагають продуктами та ліками.

«У Київській області люди, з якими ми спілкуємося, вийшли з того первинного шоку від війни, але діляться, що їм сняться нерідко жахи війни, долають неприємні спогади. За два місяці служіння в кожній локації ми маємо людей, з якими вдається будувати стосунки, а не просто привозити гуманітарну допомогу. Плануємо спільний відпочинок на природі з дітьми з цих населених пунктів», − поділилася служитель місії CITA.

Діяльність місії «Христос є відповідь» спрямована на поширення Доброї Звістки: всі проекти та відділи Місії працюють з метою євангелізації. У партнерстві з іншими церквами або організаціями Місія проводить різноманітні євангелізаційні акції (як одноразові, так і регулярні заходи).

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button