Домашня » Новини » Міносвіти розпочинає визнання дипломів про вищу духовну освіту

Міносвіти розпочинає визнання дипломів про вищу духовну освіту

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Міністерство освіти і науки України утворило Комісію з державного визнання докуметів про вищу духовну освіту.
Очолив Комісію директор департаменту вищої освіти міністерства Олег Шаров. До складу Комісії увійшли як державні службовці та експерти-релігієзнавці, так і представники духовних навчальних закладів і релігійних об’єднань.

«Комісія з державного визнання документів про вищу духовну освіту є дорадчим органом МОН та утворюється з метою виконання покладених на МОН повноважень щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, виданих вищими духовними навчальними закладами України, статути (положення) яких зареєстровані в установленому законодавством порядку».

Більше про визнання докуметів про вищу духовну освіту:

Зазначені зміни в освітньому законодавстві відбуваються на підставі Закону України «Про вищу освіту». Новації цього Закону, окрім згаданого, передбачають виділення «Богослов’я» в окрему галузь знань та можливість проходження вищим духовним навчальним закладом процедури ліцензування та акредитації освітньої програми за спеціальністю «Богослов’я», створення та діяльності аспірантури, докторантури, спеціалізованої вченої ради за галуззю знань «Богослов’я».

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня Стаття

Депутати доопрацювали законопроект про альтернативну службу

Наступна Стаття

ЗМІ: до 2033 року Біблія стане доступною всім народам Землі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *