Християнські новини

Депутати доопрацювали законопроект про альтернативну службу

У парламенті зареєстрували вдосконалену редакцію законопроекту № 4485, спрямованого на вирішення низки процедурних проблем щодо організації альтернативної (невійськової) служби.
На підставі рекомендацій, наданих правовими експертами Інституту релігійної свободи, ініціатори змін – депутати Павло Унгурян, Віктор Єленський та Дмитро Тимчук вирішили не тільки заповнити прогалини законодавчого регулювання під час мобілізації, але й загалом вдосконалити процес подання заяв на проходження альтернативної служби, зокрема під час строкової служби.

Більше про проходження альтернативної служби:

У такий спосіб автори законопроекту пропонують вирішити проблему із несвоєчасним поданням заяв на альтернативну службу. Чинна редакція Закону передбачає, що така заява подається “не пізніше ніж за два календарні місяці до початку встановленого законодавством періоду проведення призову на строкову військову службу”.

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button