Актуальне

Мільярди на вбивства. Демографія населення

Міф про загрозу смерті від голоду і злиднів, викликаний зростанням чисельності населення Землі, поширився серед людства з часів Томаса Мальтуса (1776-1834). (ред.: у своїй роботі «Все про принципи населення» (1798) наводить доводи необхідні для контролю за приростом населення). Хоча голод все ще є великою проблемою, у багатьох країнах – за винятком країн Заходу – спостерігається стрімке економічне зростання разом із зростанням чисельності населення. Однак деякі в збільшенні чисельності населення вбачають джерело всякого зла, особливо економічного. Ці «деякі», на думку журналу «Forbes», дуже часто займають провідні місця в списку найбагатших людей світу.

Яка мета фінансування Фонду родини Гейтсів?

Фонд Білла і Мелінди Гейтс (англ. Bill & Melinda Gates Foundation) з капіталом 36,2 мільярдів доларів, безсумнівно, одна з провідних благодійних організацій у світі. З моменту її створення в 1997 році, вона вклала 28,3 мільярдів доларів в діяльність, пов’язану з навчанням в Сполучених Штатах і розвитком охорони здоров’я в усьому світі. Крім боротьби з поліомієлітом або малярією, Фонд займається також поширенням контрацепції. Контроль над чисельністю населення і обмеження народжуваності – це основна мета фінансування програм в країнах третього світу.
Гейтс являється також власником “Майкрософт”. Від 2000 року він перевів для ВООЗ сумарно 2,4 млрд доларів. Це величезна квота, бо весь річний бюджет ВООЗ становить 2,2 млрд доларів, причому менше третини цієї суми походять від держав-учасниць. [1] Білл Гейтс зосередив діяльність Фонду на примусовій вакцинації дітей. У 2010 році в Лонг-Біч у Каліфорнії Гейтс відзначив, що викидання CO2 потрібно різко скоротити. На його думку, звичайна людина «виробляє» щорічно близько п’яти тонн діоксиду вуглецю, тому треба зменшити чисельність населення.
Цієї мети можна досягти завдяки вакцинам проти хвороб в країнах третього світу. На думку Гейтса, якщо виживання і здоров’я дітей покращаться, батьки будуть планувати сім’ї поменше. Вакцинація здається незаперечним методом – сумніви викликає жорстокий спосіб її проведення. Для прикладу, в Малавії деякі батьки, які не захотіли вакцинувати дітей, втекли в Мозамбік, після повернення їх зустріли лікарі в супроводі поліції.
Мелінда Гейтс, дружина другої найбагатшої людини в світі на 2013 рік, вважає, що найкращий спосіб як запобігти бідності є поширення протизаплідних таблеток. У 2012 році вона повідомила про початок кампанії NoControversy. На її думку, контрацепції – це щось безумовне, а доступ до неї має таке ж значення, як доступ до лікарні або школи.

Збір коштів на дослідження нових видів контрацепцій

У травні 2012 року Фонд Білла і Мелінди Гейтс [2]  оголосив про необхідність зібрати чотири мільярди доларів до 2020 року. Це досить велика сума, навіть для фармацевтичної галузі (для порівняння в 2011 році вся фармацевтична промисловість направила 67,4 мільярдів доларів на дослідження всіх видів ліків – включаючи препарати для лікування раку і серця). Тому, як зазначає Пол Б. Фаррелл на сайті marketwatch.org, якщо цей намір вдасться здійснити, Мелінда Гейтс стане найважливішим світовим гравцем фармацевтики.
Отримані кошти будуть призначені для досліджень нових видів контрацепцій. В ідеалі це має бути новий клас ліків – таблетки, при виробництві яких зовсім не застосовуються гормони або імплантуються контрацептивний пристрій з постійним терміном дії в тілі жінки. Фонд стверджує, що такі рішення дозволять отримати доступ до контрацепції 120 мільйонами жінок до 2020 року.
Мелінда Гейтс, неодноразово лицемірно, прикривалася своєю прихильністю до Католицької Церкви, в той же час, активно фінансуючи програми контрацепцій. Вона пояснює: «Мені треба було боротися з собою, роблячи вибір, які частини католицької доктрини можна прийняти і реалізувати на практиці». На думку випускниці католицької школи, боротьба за контрацепцію також необхідна для католиків, як елемент боротьби за соціальну справедливість, особливо необхідно сприяти поширенню контрацепції серед бідних жінок.

Незручне слово «євгеніка»

Релятивізм Мелінди Гейтс піддався критиці з боку Ватикану. У липні 2012 року ватиканська газета «L’Osservatore Romano» критикувала Фонд Білла і Мелінди Гейтс за готовність фінансувати дослідження по контрацепції. У статті під назвою «Небезпеки філантропії» було розкритиковано також звинувачення пані Гейтс на адресу Католицької Церкви, яка нібито несе відповідальність за смерть жінок в країнах, що розвиваються через заборону контрацепції, в тому числі і презервативів.
Як було заявлено і обґрунтовано у ватиканській газеті, ефекти – аналогічні дії контрацепції можна отримати при використанні природних методів планування сім’ї – наприклад, які розроблені Джоном і Евелін Біллінгс. Їх головний «недолік», пише автор статті в тому, що вони безкоштовні.
Фонд Гейтсів звинувачують також в евгенічних тенденціях. У червні 2012 року в Лондоні відбувся саміт з контролю над народжуваністю, організований Фондом і британською владою. На саміті були присутні керівники абортного бізнесу – Планованого батьківства і Marie Stopes International.
Дуже симптоматично, що ця подія відбувалася рівно через 100 років після знаменитої євгенічної конференції в 1912 році, присвяченій Джону Гальтону – двоюрідному братові Чарльза Дарвіна і творцеві концепції євгеніки. І хоча в 2012 році намагалися уникнути терміна «євгеніка», зміст був той ж самий: люди, особливо бідні, розмножуються дуже швидко, що шкодить економіці, тому, потрібно щось з ними робити.
Фонд Білла і Мелінди Гейтс організував в Ефіопії конференцію, яка стала продовженням лондонського саміту. У ній також взяли участь провідні проабортні організації. Серед розглянутих питань були наступні:

  • про застосування політики збільшення доступу до абортів;
  • про доступ до «безпечних абортів», аборти і якість життя.

У цьому контексті важко повірити у запевнення Мелінди Гейтс, що її діяльність, нібито, не має нічого спільного з абортами і не суперечить католицькій моралі. Тим більше, що фонд подружжя Гейтс підтримує політику однієї дитини в Китаї, фінансуючи стерилізацію дівчат/жінок.

Пристрасть мільярдера Воррена Баффета – скорочення населення

У просуванні контролю над народжуваністю Гейтсів підтримує їх друг Воррен Баффет. Легендарний інвестор, відомий як Оракул з Омахи, в особистому житті є людиною надзвичайно економною. З 1958 року живе в старому будинку в Омасі за 31 тис. доларів. Єдине на що цей любитель фастфудів і кока-коли не шкодує грошей – це контроль над чисельністю населення. Схоже, це справжня пристрасть для мільярдерів.
Протягом декількох десятиліть, Баффет щедро спонсорував організації, що займаються захистом абортів, наприклад, Планування сім’ї та NARAL. Цікаво, що також він підтримує псевдокатолицькі організації на підтримку «репродуктивного здоров’я» такі як «Католики за вибір» і її латиноамериканську філію «Католики за право вирішувати». Баффет озвучив, що виділяє на благодійність 99% своїх коштів. За останні роки найбільшу користь від “щедрості” Баффета отримав фонд подружжя Гейтсів. Інвестор виконує прийнятий в 2006 році план про реалізацію 30 мільярдів доларів протягом двадцяти років.

Антилюдські і антихристиянські погляди Теда Тернера

Подружжя Гейтс і пан Баффет не єдині мультимільярдери, охоплені манією контролю чисельності населення. У цьому колі відомий також Тед Тернер, власник CNN і медія-магнат ЗМІ. На його думку, світове населення повинно бути скорочено до двох мільярдів чоловік. Яким чином? За допомогою політики однієї дитини, яка застосовувалася протягом століття. Таку вимогу він висунув у червні 2012 року. Раніше він був ще більш радикальним – в дев’яності роки заявив, що ідеально було б зменшити чисельність населення на 95%. Сам Тернер на практиці, однак, не застосовує ці методи. Сімдесятирічний бізнесмен є батьком п’ятьох дітей і другим найбільшим землевласником в США.

Більше про загрози для сім’ї:

Його антилюдські погляди виявилися також і в ставленні до християнства. У 1998 році на засіданні Товариства журналістів-екологів він критикував християнську віру за відділення Бога від природи і уявлення про владу та відповідальності людини над природою. Тернер напав також на слова, які Бог дав людям: «Плодіться і розмножуйтеся», – вважаючи ці біблійні істини застарілими.
Контроль над чисельністю населення і антихристиянські заяви, що стимулюють гоніння на християн, – явища одного порядку і виходять з одного джерела.

Джерело: pro-life.by 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Слід пригадати, що питанням по скороченню населення Землі займається масонська організація “Римський клуб”, Всесвітня Федерація Планування Сім’ї, Фонд народонаселення ООН та ЮНЕСКО. Зброєю депопуляції населення є вакцинація, поширення алкоголізму і наркоманії, інфекційних хвороб, ГМО продуктів, гендерна ідеологія (зокрема, введення в освіту сексуального виховання), війни і голод тощо (детальніше див. “Микола Сенченко: зброя масового винищення людства“). https://www.simyapidpokrovom.lviv.ua/miliardy-na-vbyvstva-demohrafiia-naselennia/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button