Релігія

На 1 квітня заплановано урочистий випуск перших військових капеланів, що послужить підтримкою для солдатів

У стінах храму Святої Софії Премудрості Божої, у суботу, 1 квітня, о 11:00 годині, відбудеться урочистий випуск військових капеланів, які успішно пройшли курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства Збройних Сил України.

Джерело: Military Media Center

Участь у церемонії візьмуть представники п’яти релігійних організацій, зокрема Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Епіфаній, Отець та Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав та заступник Голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів пастор Сергій Мороз.

Тридцять військових капеланів були підготовлені на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де вони успішно здобули знання та вміння з питань військового капеланства. Захід буде проходити з благословенням Предстоятелів Церков та релігійних лідерів організацій, що представлені серед капеланів-випускників. У рамках урочистостей буде здійснено освячення почесного стяга Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ та обряд благословення своїх представників, а також вручення Сертифікатів про завершення Курсів підготовки військових капеланів.

Захід відвідають високопоставлені гості, зокрема заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, начальник Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка бригадний генерал Анатолій Шевченко, начальник Служби військового капеланства Збройних Сил України Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України полковник Олексій Терещук, перший заступник голови державної служби України з етнополітики та свободи совісті Віктор Войналович та інші високопосадовці.

Читайте також:

Офіцер запасу, пастор та військовий капелан Валерій Алимов: «Я бачу, що капеланська служба в Україні стала професійною, але все ще є велика потреба в капеланах»

Захід має на меті вшанувати випускників-капеланів, які віддано служили українській армії, забезпечуючи духовну підтримку військовослужбовців та допомагаючи їм зберегти моральні цінності та відчуття гідності у нелегких умовах бойових дій. Цей випуск є першим в історії створення військових капеланів в Україні, що є важливим кроком у зміцненні духовних та моральних цінностей Збройних Сил країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button