Варто замислитись

Молитва солдата

В кінці 1943 р. монастир Монте Касіно німці перетворили в центральний пункт укріпленої лінії, що захищала підступи до Риму. З січня по травень 1944 тут відбулася наймасштабніша битва між союзниками та німцями й італійцями Загинуло більше 20 тис. союзницьких військ, монастир повністю зруйнували удари британської авіації.
Цю молитву солдата знайшли в наплічнику воїна, який загинув під Монте Касіно в 1944 році:
«Почуй мене, Господи!
Мені розповідали, що Тебе немає, і я нерозумний, повірив у це.
Але, одного разу ввечері, наче через дірку в старому решеті, я побачив небо. І раптом зрозумів, що мене обманули. Якби я приклав хоч трішки зусиль, щоб уважно подивитися на те, що Ти створив, то зрозумів би відразу, що ті, які мене навчали, робили все, щоб не сказати мені, що кіт – є кіт. І ось тепер чи не дивно? – я повинен був опинитися в цьому аду, щоб знайти час подивитися в Твоє обличчя! Я люблю Тебе дуже сильно… і хочу, щоб Ти це знав.
Зараз почнеться страшна битва. Ніхто не знає, але, можливо ввечері, я буду у Тебе. Ми не були дуже великими друзями, тому мені тривожно, мій Боже, – чи будеш мене чекати біля дверей, чи ні. Поглянь: я плачу! Я зовсім розкис! О, якби я пізнав Тебе раніше… Я вже йду! Я маю іти. Тепер, коли зустрів Тебе, я не боюся смерті. До зустрічі!

mirvam.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button