Новини суспільства

Майже 5 тис. безробітних українців долучилися до виконання суспільно корисних робіт

В рамках проєкту «Армія відновлення» майже 5 тисяч безробітних українців у 10 регіонах країни вже долучилися до виконання суспільно корисних робіт. Про це повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Джерело: biz.censor.net

Також вона зазначила, що безробітні люди, які долучаються до таких робіт, отримують оплату в розмірі 6700 грн.

У 2022 році виконання суспільно корисних робіт держава профінансувала на 29 млн грн. Однак у поточному році на це передбачено 104 млн грн, повідомила Тетяна Бережна.

Як повідомила заступниця, «суспільно корисні роботи» − це роботи, які мають оборонний характер, роботи із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, роботи з облаштування та укріплення блокпостів, вирубки дерев для формування окопів, заготівлі дров для військових та населення, розбору завалів та відновлення житлових будинків, пошкоджених у результаті бойових дій, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток.

Полтавська область є лідером в залученні безробітних до таких робіт − там залучено 1418 осіб. За нею йде Сумська область – 980 осіб, та Київська – майже 900 осіб.

Нагадаємо, що на сайті Telegraf опублікована розповідь про те, як в Херсоні християнські церкви допомагають людям. Головним героєм репортажу став християнський волонтер Станіслав Синій.

Читайте також:

Також повідомляємо, що поліції передали величезну суму грошей, яку знайшли в Дніпрі у руїнах багатоповерхового будинку, куди 14 січня влучила російська ракета. Власника фінансів шукають. Про це повідомив міський голова Борис Філатов.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button