Сім'я

«Всеукраїнський день молитви за сиріт» цьогоріч відбувся 14 листопада

Всесвітній день молитви за дітей-сиріт проводиться щорічно з 8 листопада. У багатьох країнах світу відбувається велика кількість богослужінь і заходів з єдиною метою – знайти відгук у серцях християн про велику Божу любов до сиріт. «Всеукраїнський день молитви за сиріт» цьогоріч відбувся 14 листопада.

Джерело: svitle

«Щороку тисячі помісних церков та віруючих різних конфесій та деномінацій по всій Україні долучаються до цієї ініціативи, – зазначив голова Альянсу Юрій Маринчак. − І ми віримо, що завдяки їхнім молитвам тисячі дітей-сиріт нині живуть у турботливих сім’ях».

Читайте також: 

8 листопада – Всесвітній день молитви за дітей-сиріт

В Україні цей захід проходить вже водинадцяте. Спільна молитва була ініційована Альянсом «Україна без сиріт» у 2011 році. Мета – закликати церкву до посиленої молитви за знедолених дітей та поступового залучення віруючих до процесу розв’язання проблеми сирітства в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

3 Коментарів

 1. “Спільна молитва [за сиріт] була ініційована Альянсом «Україна без сиріт» у 2011 році. Мета – закликати церкву до посиленої молитви за знедолених дітей та поступового залучення віруючих до процесу розв’язання проблеми сирітства в Україні.”

  А от, приміром, відомий апологет християнства – д-р Сергій ГОЛОВІН вважає, що для “повноти” успішного вирішення цієї проблеми слід також залучити і… гомосексуальні партнерства (!). Які, мовляв, в Україні слід ЛЕГАЛІЗУВАТИ і офіційно надати їм право “усиновлювати” дітей-сиріт…
  І ось, зокрема, отут викладена відповідна його позиція і аргументація:
  https://www.slovoproslovo.info/ditya-spotikannya-v-ddati-chi-pogubiti/

 2. “Спільна молитва [за сиріт] була ініційована Альянсом «Україна без сиріт» у 2011 році. Мета – закликати церкву до посиленої молитви за знедолених дітей та поступового залучення віруючих до процесу розв’язання проблеми сирітства в Україні.”

  А от, приміром, відомий вітчизняний апологет християнства вважає, що для “повноти” успішного вирішення цієї проблеми слід також залучити і… гомосексуальні партнерства (!). Які, мовляв, в Україні слід ЛЕГАЛІЗУВАТИ і офіційно надати їм право “усиновлювати” дітей-сиріт…
  І ось, зокрема, отут викладена відповідна його позиція і аргументація: https://www.slovoproslovo.info/ditya-spotikannya-v-ddati-chi-pogubiti/
  Джерело: https://www.slovoproslovo.info/vseukrainskiy-den-molitvi-za-sirit-tsogorich-vidbuvsya-14-listopada

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button