Новини суспільстваХристиянські новини

60 міжнародних та українських громадських організацій написали листа із закликом не згортати реформу інтернатів

До Президента України, Прем’єр-міністра та голови Верховної Ради 60 міжнародних та українських громадських організацій написали листа із закликом не згортати реформу інтернатів. Повідомляє nus.org.ua.

Організації стурбовані законопроєктом Кабміну «Про внесення змін до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017−2026 роки».

Згідно з цим документом передбачається виключити з Національної стратегії заклади спеціальної загальної середньої освіти, заклади спеціалізованої освіти, ліцеї із цілодобовим перебуванням дитини та відкласти припинення влаштування дітей до будинків дитини до 2026 року.

Читайте також:

Організації наголосили про припинення реформи інтернатів у випадку затвердження цього законопроєкту.

Ознайомитися з відкритим листом можна на сайті Української мережі за права дитини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button