Блог Костянтина Воропаєва

Ізоляція неможлива!


Кажуть, в літаку, який зазнає аварії атеїстів немає. Але можливо, для того, щоб почати спілкуватися з Богом, зовсім не обов’язково потрапити у небезпечні умови?
У житті кожної людини бувають моменти, коли вкрай необхідно щось отримати і коли список людей, які могли б допомогти, але з якоїсь причини не допомогли, вичерпується, ми – незалежно від ступеня свого атеїзму – звертаємося з проханням догори.
Але чи завжди Бог поруч? Чи чує Він нас? Чи можливо від нього ізолюватися? Як навчитися при бажанні говорити і – що не менш важливо – домовлятися з Ним?
Поговоримо про це з Костянтином Воропаєвим, теологом, консультант-наставником, автором ряду статей на богословську і сімейну тематику на сайті “Слово про Слово”.
Задати Ваші особисті питання і отримати консультацію Ви зможете зв’язавшись в соціальних мережах:
Facebook 
Instagram
Telegram

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button