Варто замислитись

Дитина повинна знати про смерть і вічність

З раннього віку діти можуть замислюватися над тим, чому вмирають люди, особливо близькі або рідні. А що далі? Куди вони потрапляють? Батькам потрібно відповідати дітям на ці питання.
Як розповідати дітям про смерть?

  1. Всі люди вмирають та для всіх настане Судний День

Смерть – це частина нашого занепалого світу. Біблія говорить про цю правду. А у 139 псалмі ми читаємо, що Бог порахував наші дні. Тому якщо Слово Боже про це говорить, то ми відповідальні говорити своїм дітям про реальність смерті.

  1. Спочатку смерті не було і не повинно було бути

До гріхопадіння смерті не було. Але вона увійшла в цей світ, як загарбник, коли гріх Адама відкрив для неї двері. Смерть приносить розчарування, сльози, сум – і все це говорить, що смерть – протиприродна.

  1. Якщо людина є християнином, то для тебе смерть – це довгоочікувана зустріч з Ісусом Христом

Апостол Павло написав «Для мене бо життя – Христос, а смерть – надбання» (Фил. 1:21). Хто з невіруючих хоче думати про смерть. Ця тема лякає їх. Але для віруючої людини перехід з життя в смерть – це дорога в рай і до насолоди, яку неможливо описати людською мовою.

  1. Смерть – це тимчасове явище

Розкажіть дітям важливу істину з 1 послання до Коринтян 15:26: «Знищений буде останній ворог – смерть».

  1. Про смерть повинно розповідати не тільки дітям, а абсолютно всім

Якби всі люди пам’ятали про свій день смерті, то напевно багато хто жив би сьогодні інакше: без брехні, наклепів, заздрості, зради, взаємних образ, ліні. Ми б по-іншому ставилися до християнських цінностей, більше б любили людей, і найголовніше пам’ятали, що є Бог, Який все бачить і Якому кожна людина дасть відповідь.

Автор: Олексій Погорєлов       

Джерело: rodyna.org.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button