СвітХристиянські новини

Лукашенко погрожує церквам за втручання в політику

Лукашенко критикує «конфесії» за втручання в політику і погрожує, що держава байдуже ставитися до цього не буде, про це він заявив в суботу під час відвідин військового полігону під Гродно.

“Мене дивує позиція наших конфесій. Дорогі мої священнослужителі, станьте розсудливими і займіться своєю справою. В храми люди повинні приходити молитися! Церкви, костели – не для політики. Туди люди душею повинні приходити, як це було завжди. Не йдіть на поводу у відщепенців. вам буде соромно і ганебно за те, яку ви, деякі, позицію займаєте зараз. і держава з байдужістю на це дивитися не буде” – заявив Лукашенко.

Церкви в Білорусі виступили з відкритим зверненням до народу Білорусі у ньому вони нагадали владі про християнські цінності й висунули вимоги про припинення насильства і перерахунку голосів на президентських виборах.

“Влада, що дається Богом, не абсолютна – вона обмежена і має служити конкретним завданням утвердження справедливості (3 Царств 10:91). Порушення встановлених Богом принципів або зловживання владою шкодить всім, і вводить суспільство в беззаконня, насильство і хаос.
Ми вважаємо, що основною причиною виникнення напруженості в білоруському суспільстві сьогодні стала криза довіри влади, яка пізніше посилився протизаконними діями і незрозумілою жорстокістю силових структур стосовно багатьох громадян нашої країни” – пишеться у звернені церков.

Схоже, що білоруська влада вважає що християни мають тихенько молитися в храмах і не заважати її панувати над рабами і карати незгодних.

“Церква поза політикою – це вигідна позиція насамперед для тих, хто готовий на все заради влади. Церква не політична партія, але вона зобов’язана давати духовну і моральну оцінку того, що відбувається, її пророчий голос повинні чути всі – і в храмі, і на площі, і в палаці тирана” – пише Михайло Черенков.
Нагадаємо:

  • 14 серпня Центральна виборча комісія офіційно  оголосила Олександра Лукашенка  обраним президентом Білорусі.
  • Вибори в РБ не визнає ряд європейських країн і більшість білорусів, вважаючи їх сфальсифікованими. Через це в країні  спалахнули протести.

https://www.facebook.com/burbalka/posts/10158990990409669
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button