Домашня » Новини » Одруження все ще важливе для молодих людей – Barna-World Vision

Одруження все ще важливе для молодих людей – Barna-World Vision

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Одруження та осідле життя – ще є важливими цілями для багатьох молодих людей у віці від 18 до 35 років, показало глобальне дослідження. 

Однак вони також відчувають “тиск, щоб бути успішними”, виявило дослідження “Connected Generation”.

Дослідження було проведено спільно Barna та World Vision, які опитали понад 15 000 людей у ​​25 країнах вікові групи “Z” та “Міленіалів”, щоб краще зрозуміти, що мотивує молодих людей сьогодні. 

На запитання, що вони хочуть досягти протягом наступних 10 років, головним пріоритетом була покупка будинку (53%), а за ним – одруження (41%). 

Ці дві цілі перевершили бажання «слідувати своїм мріям» (38%) та подорожувати в інші країни (32%). Вони також були набагато важливішими, ніж стати батьком (33%).

Майже внизу списку їхніх пріоритетів було “піклуватися про бідних та нужденних” (23%) та “стати духовно зрілими” (21%). 

Примітно, дослідження показало, що практикуючі християни, “мотивують молодих людей зосередитися на сім’ї”.

Вони набагато частіше, ніж інші респонденти, заявляли, що вже одружені – 32% проти 26%, які не практикують  християнство, 29% тих, хто сповідує іншу віру, і 18% невіруючі.

Вони також з більшою ймовірністю повідомляють, що вже є батьками – 37% проти 34% християн, які не практикують, 31% тих, хто сповідує іншу віру, і 25% тих, хто не вірить. 

Трохи більш ніж половина християн сказали, що вже стали духовно зрілими (53%), набагато вищими за своїх не практикуючих колег (39%), послідовників різних віросповідань (43%) та тих, хто не вірить (33%).

Однак, в ході дослідження було встановлено, що освіта та фінансова незалежність є важливим пріоритетом для покоління “Z” та “Міленіалів”. 

Майже половина (48%) вже закінчили освіту та стали фінансово незалежними від батьків (46%), тоді як 41% сказали, що розпочали свою кар’єру. 

“Дані показують, що “Міленіали” і покоління “Z” надзвичайно орієнтовані на успіх, і обидва покоління віддаляються від більш традиційних життєвих цілей минулих поколінь,  до життєвого шляху, який вимагає досягнення або принаймні стабільності в їхній освіті, кар’єрі та фінансах”, – сказали у Barna.

“Відповідно, дослідження The Connected Generation  виявило, що молоді люди так само ймовірно почуваються” оптимістично відносно майбутнього”, як “невпевнені в майбутньому”, а також “бояться бути неуспішними” та “занепокоєні важливими рішеннями” (40% кожен). Ще 36% заявляють, що відчувають “тиск, щоб досягти успіху”.

Джерело: christiantoday.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Люди копіюють Творця

Наступна Стаття

В Україні впроваджують поліцейське капеланство – відбувся тренінг

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *