війна

Будівництво 3-5 великих міст у Сибірі: секретар РНБО заявив про плани Росії щодо примусово депортованих українців

Влада Росії планувала депортувати українців до концтаборів на заході Сибіру для збудування 3-5 великих міст з населенням від 300 тисяч до мільйона. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Джерело: lb.ua 

Про такі плани верхівки РФ йдеться у статті від 6 вересня 2021 року міністра оборони РФ Сергія Шойгу «О новых городах Сибири».

Уважно прочитавши статтю, РНБО зрозуміла, що у Росії ніколи не зникне бажання завдяки громадянам України розбудовувати Сибір, зазначив секретар РНБО.

Данілов наголосив, що усі повідомлення, які надавала розвідка партнерів, була про концтабори, фільтраційні табори, а також фізичне знищення президента і вищого політичного керівництва на першому місці.

За словами посадовця, у своїй статті міністр оборони РФ Шойгу натякнув про те, що на примусових роботах мали працювати українці, тобто до робіт мали б, мовляв, залучати громадян із країн Співдружності Незалежних Держав.

Проте громадяни інших країн СНД не мали такої кількості фізично спроможних громадян для звершення такого масштабного задуму з будівництва нових міст, зауважив секретар РНБО.

Повідомляється, що за словами Зеленського, російські окупанти примусово депортували з України понад 500 тис. громадян.

Людей відправляють до Сибіру, Чечні, на Далекий Схід і Північний Кавказ, зазначають західні ЗМІ.

За словами постійного представника України Сергій Кислиця на Радбезу ООН, серед цих 500 тисяч українців є 121 тисяча дітей. При цьому примусово депортованим забороняють покидати територію, куди їх відправили, упродовж 2 років. Детальніше читайте за посиланням.

Також нагадаємо, що станом на 18 квітня понад 20 тисяч людей перебувають у фільтраційних таборах під Маріуполем. Про це заявив радник мера міста Петро Андрющенко. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І що цікаво й дуже знаково, так це те, що ці плани рашистської верхівки стосовно масово-масштабної депортації українців до концтаборів у Західному Сибіру, за суттю і змістом, майже повністю запозичені… з т. зв. “генерального плану “ОСТ”” (!)
    Себто того сумнозвісного й зловісного плану, який розроблявся у владних коридорах ІІІ райху в період 2-ї світової війни. І який – поміж іншого – передбачав, зокрема, подібну ж примусову депортацію з окупованої України вельми значної частини її етнічних автохтонів у гігантські концтабори у Західному Сибіру. Ті, що нацистські верховоди збиралися створити там після своєї перемоги у війні… І що мали, за їх задумом, стати, зрештою, величезною могилою для них. А особливо тих наших земляків і співвітчизників, які – згідно гітлерівської расової доктрини – були, мовляв, “нездатні” для їх “аріїзації”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button