Новини суспільства

Літня школа теології 2022 відбулася в онлайн форматі

З 18 по 23 липня проходила Літня школа теологія 2022 «Теологія Іншого під тиском імперії», яку організував Східноєвропейський інститут теології. Шість днів школи проходили онлайн на платформі Zoom. Така форма зумовлена війною в Україні, яку розпочала Росія.

Джерело: eeit-edu.info

У школі взяли участь близько 100 осіб із понад десяти країн: України, США, Канади, Німеччини, Польщі, Австрії, Румунії, Бельгії, Нідерландів, Англії, Естонії, Киргизстану, Молдови та ін.

Спікерами школи були такі видатні філософи та богослови, як Джон Д. Капуто, Кетрін Келлер, Мирослав Вольф. Вони висловили свою солідарність з Україною в її мужності у боротьбі за незалежність, а також бажання підтримати Україну та богословську спільноту.

«Безумовна надія – це надія, коли реальні умови здаються безнадійними, коли все що нам залишається – це чіплятися за молитву. Тоді єдина надія, надія, що підтримує, – це надія всупереч надії. Це надія, яка повною мірою виявлена усьому світові через непереможний дух українського народу сьогодні, який бореться проти загрози смерті та знищення, що нависла над ним силами темряви, князівствами та владами цього світу. Перед обличчям такого зла, люди доброї волі кличуть “прийди” «viens, oui, oui» до прийдешнього правління Бога, тобто події, яка таїться в імені Бога, з яким все можливо, навіть неможливе» – сказав один зі спікерів заходу Джон Д. Капуто.

Команда Східноєвропейського інституту теології розуміє, що зараз важкий час для всіх українців, які вивчають і практикують теологію. Але саме за цих обставин цінність мети, яку поставила перед собою команда, стає ще більш зрозумілою: створити платформу для неформальної теологічної освіти, яка б консолідувала академічну спільноту, в надії, що така спільнота зможе критично, продуктивно та творчо мислити про виклики нашого сьогодення та закладати основи для якісного майбутнього як на національному, так і на глобальному рівнях.

Інститут дякує за реалізацію цієї Літньої школи теології спікерам, які виявили неймовірну готовність і турботу під час підготовки лекцій та дискусій, учасникам, які уважно та активно стежили за багатьма лекціями, а також спонсорам Dnipro Hope Mission та ScholarLeaders та International.

Читайте також:

Схожі статті

Нігерії загрожує геноцид християн, якщо світ не діятиме

Команда Інституту сподівається, що ця школа стане джерелом натхнення для майбутніх проєктів розвитку євангельської академічної культури в Україні.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!