Актуальне

Лідери: Приймайте рішення і виконуйте їх

Протягом багатьох років однією з найбільших помилок, з якими я стикався з лідерами, є нездатність взяти на себе зобов’язання – або, інакше кажучи, нездатність ухвалити рішення.

Я розумію. Адже за багатьма рішеннями на шальках терезів висять великі гроші. В інших випадках неправильне рішення може зашкодити відносинам. Але правда полягає в тому, що неприйняття рішення – це насправді прийняття рішення.

З нашою командою в Cooke Media Group ми робили презентації для церков, служінь та некомерційних організацій. Зазвичай ці презентації приймалися дуже добре, і потенційний клієнт був дуже схвильований можливостями нашої спільної роботи.

Але лідер просто не міг прийняти рішення, і ми більше ніколи не чули про нього або про неї.

Іноді керівник відволікається. Інколи в організації з’являються незгодні з ним голоси. Але зазвичай, це просто лідер, який не може прийняти рішення. Один генеральний директор сказав мені приватно: “Коли я приймаю рішення, я відчуваю себе винним”.

Незалежно від того, про що йдеться в рішенні, якщо це коли-небудь траплялося з вами, ось кілька речей, які слід врахувати.

Що потрібно враховувати, перш ніж приймати рішення

1. Відкладання рішення не зробить його легшим

Бюджет рідко змінюється, терміни погіршуються, а тиск зростає. Зніміть пластир швидко. Це може бути боляче, але прогрес буде.

2. Наскільки все може бути погано?

Більшість рішень не є ракетною наукою, і навіть якщо йдеться про значні гроші, в угоді можуть бути з’їзди з траси. Принаймні, спробуйте. Переважна більшість цих рішень не призведе до краху компанії, і хто знає, наскільки позитивними вони можуть бути?

Читайте також:

3. У сучасному світі, що швидко змінюється, здатність приймати негайні рішення має більше значення, ніж будь-коли.

Я вважаю, що однією з ключових компетенцій майбутніх лідерів буде здатність приймати рішення під тиском. Це одна з причин, чому я написав свою книгу “Ідеї в умовах дедлайну: Як бути креативним, коли годинник цокає”. Тож замовляйте книгу і починайте практикувати.

Підсумок? Давай.

Приймай рішення. Прийміть рішення.

Автор: Філ Кук

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!