Світ

Консервативний уряд Італії демонструє рішучу підтримку Україні попри критику з боку лівих лібералів

Прем’єр-міністр Італії Джорджія Малоні виступила в парламенті з палкою промовою, яка набула популярності в українському інформаційному просторі. У своєму виступі вона різко розкритикувала члена партії «Рух 5 зірок» Елізу Скутеллі за антиукраїнську позицію. Скутеллі закликала припинити активну військову підтримку Італією України, посилаючись на те, що це не в інтересах держави.

Джерело: c4u.org.ua

«Я здивована, що вона говорить це нам, тому що це зрада нашої позиції. Тому що це називається “дозволити вторгнення в Україну”. Якщо ми зупинимося, називаймо речі своїми іменами, ми схвалимо вторгнення в Україну. Знаєте, я не настільки лицемірна, щоб сплутати слово “вторгнення” зі словом “мир”», –  сказала Джорджія Малоні.

Потім італійський прем’єр-міністр почала озвучувати деталі, поставивши під сумнів позицію Скутеллі. Вона запитала: «Якими, на вашу думку, мають бути умови, коли ми сідаємо за стіл переговорів? Ми повинні чи не повинні вимагати, щоб Росія припинила воєнні дії і вивела війська з території України? Вважаєте, що ми маємо переглянути кордони України, чи як?».

Після свого обрання прем’єр-міністром восени минулого року Джорджія Мелоні відвідала Київ і суттєво збільшила військову підтримку України Італією. Незважаючи на відносно короткий період перебування на посаді, вона зробила значний внесок у послідовне зміцнення Італії на міжнародній арені, а також в ЄС і НАТО. Крім того, вона дотримувалася стратегії пріоритетного зростання оборонної промисловості.

Проте західний мейнстрим вважає світогляд Мелоні неприйнятним через її стійкі праві погляди на моральні та соціальні питання. Мелоні займає непохитну позицію проти таких проблем, як одностатеві шлюби, нав’язування гендерної ідеології, аборти, сурогатне материнство, фемінізм і навіть заборонила використання форми жіночого роду «міністерКА», коли йдеться про неї.

25 березня стало відомо, що Мелоні посилила консервативну сімейну політику, коли уряд Італії відмовився визнавати європейське свідоцтво про встановлення батьківства та припинив реєстрацію дітей одностатевих пар, які народилися за кордоном. Таким чином вона прагне відновити природне визначення сім’ї та батьківства, сприяючи більш розумному підходу.

Хоча нещодавно українські ЗМІ зосереджувалися виключно на сприятливій політиці італійського уряду щодо України, не так давно українські журналісти повторювали ті самі маніпулятивні наративи, які поширюють західні ліберали, продовжуючи звинувачувати італійських правих у фашизмі. Консервативну, просімейну політику нинішньої влади вони пояснюють ознаками «фашизму» та несвободи.

Читайте також:

Як пишуть «Християни для України», незважаючи на критику з боку лівих лібералів, Італія подає приклад решті світу, що можна бути стійкими консерваторами, водночас надаючи непохитну підтримку Україні. Різні глобальні псевдоправі повинні звернути свою увагу на уряд Джорджії Мелоні, оскільки слабка, ізоляціоністська та скептична до України політика популістів, таких як Орбан чи Трамп, не узгоджується з правильними цінностями. Така політика фактично послаблює авторитет і вплив національної держави, відсторонюючи її від прийняття життєво важливих для світу заходів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button