Світ

Угорщина продовжує надавати гуманітарну допомогу постраждалим від війни в Україні

Зараз Угорщина надає значну гуманітарну допомогу людям, які постраждали від війни в Україні. Крім того, Угорщина також надає допомогу християнським громадам по всьому світу, які зазнають переслідувань.

Джерело: Карпатський об’єктив

Про це Сійярто заявив у своїй заяві в понеділок у Брюсселі.

Політик, виступаючи на Європейському гуманітарному форумі, зазначив, що на підхід влади до гуманітарних питань впливають два основні чинники, йдеться в повідомленні міністерства. Перший фактор – це близькість війни в Україні, а другий – понад тисячолітня християнська державність країни.

У своїй промові міністр підкреслив, що Угорщина наразі здійснює найбільшу гуманітарну роботу в історії. Він зазначив, що близько 1,1 мільйона біженців пройшли через Угорщину, тікаючи від війни в Україні, і уряд допомагає тим, хто хоче залишитися, пропонуючи можливості працевлаштування та забезпечуючи рівний доступ до охорони здоров’я, освіти та систем безпеки. У рамках цієї ініціативи близько 1300 шкіл і дитсадків відкрили свої двері для українських дітей.

«Минулого року ми витратили на ці завдання понад сто мільйонів євро й будемо продовжувати реалізацію найбільшої в нашій історії гуманітарної акції стільки, скільки буде потрібно», – заявив міністр.

Сійярто зазначив, що християнство наразі є релігією з найбільшою неналежним ставленням у світі, і численні спільноти щодня стикаються з переслідуваннями та упередженнями. Щоб розв’язувати цю проблему, уряд створив програму «Hungary Helps». Програма вже отримала 80 мільйонів доларів для допомоги понад мільйону християн, які бажають залишитися або повернутися додому.

Читайте також:

Також міністр заявив, що Угорщина має намір продовжувати виконувати цю програму стільки, скільки буде потрібно.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. У мене ця публікація викликає велике здивування й нерозуміння.
    Тобто. Навіщо редакції газети “Слово про Слово” наразі знадобилося поширювати цей – сумнівної якості й об’єктивності – піар про квазі-консервативний та водночас – запекло-антиукраїнський і пропутінський режим популіста Орбана?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button