Новини суспільства

Дослідження показує, що українські біженки все частіше потрапляють в сексуальну експлуатацію в Європі

Нове дослідження компанії Thomson Reuters, проведене спільно з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), свідчить про зростання попиту на порнографію з участю нібито українських біженців у Європі.

Джерело: theguardian

Ця тенденція, за словами дослідників, призводить до збільшення ризику сексуальної експлуатації та насильства над українськими жінками та дітьми, які виїхали за кордон.

За даними дослідження, за останні шість місяців значно зросла кількість переглядів порнографічних відео, на яких зображені українські біженці. Дослідники також виявили підвищений інтерес до цих матеріалів в онлайн-чатах, що може стати причиною торгівлі людьми та секс-трафіку.

Спецпредставник ОБСЄ Валіант Річі зазначив, що попит на доступ до українських жінок і дівчат в Європі створює стимул для торговців людьми вербувати вразливих людей та задовольняти цей попит.

Читайте також:

Ця новина свідчить про небезпеку, що постає перед українськими біженцями в Європі та потребує швидких та ефективних заходів з боку міжнародної спільноти для захисту їхніх прав та безпеки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button