Новини культури

Щоб знизити рівень самогубств серед підлітків випустили відеогру з біблійними мотивами

Американська некомерційна організація випустила відеогру з біблійними мотивами, щоб знизити рівень самогубств серед підлітків.

Джерело: inVictory 

22 вересня американський некомерційний видавець відеоігор на біблійну тематику Foundation for Intelligent Media & Design (IMD Interactive) випустив свою першу відеогру The Anointed: David Saves Keilah (DSK).

Серія The Anointed складатиметься з трьох відеоігор, присвячених історіям про наймогутніших біблійних героїв. Перша із трьох відеоігор розповідає про молодість царя Давида.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), депресія – одна з провідних причин захворюваності та інвалідності серед підлітків, а самогубство – друга за значущістю причина смерті людей віком від 15 до 19 років.

Президент IMD Interactive Дрейтон Косбі зазначив, що щоденне читання Біблії в Америці знаходиться на рекордно низькому рівні, що сприяє збільшенню страху, занепокоєння, депресії та гніву.

«За даними Центру контролю та профілактики захворювань, під час Covid-19 кількість самогубств серед молоді різко зросла, тоді як депресія, страх і тривога перебувають на рекордно високому рівні, — сказав Косбі. — Тому ми вирішили поєднати Біблію та відеоігри».

Головний операційний директор IMD Interactive (COO) та голова Interactive Карло Романо сказав, що він особисто пережив втрату близької людини після самогубства члена сім’ї.

«Втратити дорого людину через самогубство складно, ви ніколи повністю не оговтаєтеся від цього, — сказав Романо. — Але ми знаємо силу Біблії та мудрість, яку вона містить. Якщо ми зможемо правильно її донести, це може змінити чиєсь життя».

Головний технічний директор IMD Interactive (CTO) Метт Кларк сказав, що він вдячний Богові за те, що Він дав йому можливість використати свої таланти та навички програміста для досягнення майбутніх лідерів та поколінь.

«Ми вдираємося в ігровий простір зі Словом Божим, тому що саме там молоді люди проводять більшу частину свого часу, – сказав Кларк. — Наші серця зосереджені на підготовці молодих лідерів, підтримці батьків та церков».

Нова відеогра «The Anointed: DSK» є оповіданням з Першої Книги Царств, розділи 22 і 23, в інтерактивній ігровій формі. Головний герой − Давид, вірний слуга та воєначальник царя Саула, який змушений ховатися від люті царя та його армії. Героєві доведеться продемонструвати силу характеру, навички бою та стратегії, щоб виконати Божий план і врятувати людей від філістимлян, доки за ними полює Саул.

Як зазначили в IMD Interactive, вони планують і надалі випускати відеоігри, щоб перемикнути увагу з традиційних медіа на біблійні ігри та контент.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!